Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 12éves fiú vagyok szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

__Flopyeri__ kérdése:

Egy 12éves fiú vagyok szerelmes vagyok egy lányba az osztályomból, ezt ő is tudja de ha írok neki valami kedveset idézet vagy mást akkor mondja hogy hagyjam abba és általában barátnak hív ha kérdezem hogy-hogy tekint rám?

Figyelt kérdés
de kb. mindent tudok róla és ő is rólam meg úgy nagyon jó barátja vagyok mit tegyek hogy ellopjam a szívét?

2013. jan. 7. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
ennyi idősen bármi megtörténhet, felejtsd el a csajt, nézz másik után
2013. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, sok barátnőd lehet még, ha ő nem jön össze, és ha nem jön össze fel a fejjel.:)

Ha romantikus alkatú a lány, akkor menjetek el sétálni szép helyekre és próbálj ráhangolódni.:)

2013. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már el is loptad, de ezt 12 évesen nem olyan könnyű felismerni. :-)

Maradj továbbra is a legjobb barátja, legyél kedves és jófej vele és ha így közel kerülsz hozzá akkor később talán többet is felfedez majd ebben a kapcsolatban, mint egy barátság.

2013. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne lopj mert szabadságvesztéssel büntetik.
2013. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ebben a várj és addig legyetek barátok ebben ne higyj. Ráment két évem. 14 éves vagyok. Állj elé és mondd el, ha nemet mond akkor az az ő baja. Nézz másik után. Amúgy házi nyúlra nem lövünk, ne az osztályban keressgess. Hidd el abból jó nem sül ki. De csak így tovább. Ha kell egy szárnysegéd vagy több tanács írj privit és akkor tartjuk a kapcsolatot.
2013. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanazt tudom javasolni, mint előző én is pont úgy vagyok14éves, 2 év barátzóna és most semmi. nekem is írhatsz:)
2013. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat legtöbben azt javasoltátok hogy kérdezzem meg és mivel a többség dönt de még várok vele 1kicsit tenger időm így is meg még előttem áll a jövő ha meg összejön akkor boldog leszek úgy is ha meg nem megyek tovább az utamon
2013. jan. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!