Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a szerelmes idézetek?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy tetszene e a barátnőmnek ha ilyen idézetes dolgokat írnák? Esetleg beindulna tőle? 15/F

#barátnő #Facebook #sör #szerelem #idézet #szerelmes idézet #szilvás buktát mert azt szeretem
2012. dec. 26. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.Irj valamit magadtol!
2012. dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek a szerelmes idézetek. Nos.. Hát, hogy beinduljon tőlük a barátnőd, nagyon jó idézeteket kell találnod. 14/L
2012. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor tetszene neki? :DD csak mert tudok írni neki, simám xdd :D
2012. dec. 26. 23:03
 4/9 A kérdező kommentje:
2 válaszolónak mondom h nem is annyira a beindulás a lényeg, de akkor lehet olyat csinálni akár?
2012. dec. 26. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne légy szirupos, ne légy nyálas, mert azok a csajok akiknek ez bejön, azok olyanok is, aztán te koppansz, mikor rájössz.
2012. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha azt akarod, hogy beinduljon, akkor inkább te írd és legyen benne valamilyen személyes, intim dolog.
2012. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben :)) köszi a válaszokat mindenkinek :DD
2012. dec. 26. 23:32
 8/9 __Flopyeri__ válasza:

Figyelj én ezt találtam "Lelkembe jutsz... Mert amikor gondolok rád, nem "eszembe jutsz". Hanem a lelkembe. Mert nem az eszem gondol rád, hanem a lelkem. Nem csak egy-egy pillanatra, hanem folyamatosan. Nem tudlak, hanem érezlek. Nem gondolat vagy, hanem érzés. Nem távolság, hanem közelség. Nem ott, hanem itt. A lelkemben."

Szerintem nem "annyira nyálas" inkább aranyos de te döntöd el

2013. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem bejön de inkább szerintem bókolj neki...nekem is szoktak és jobban esik mint egy idézet!!

13/L

2013. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!