Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a barátnőm már nem kívánja annyira a szexet?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, a 9. hónapig nagyon gyakran szexeltünk, átlagban naponta 2-szer, ő még sűrűbben kívánta mint én, sokszor volt, hogy nekem már nem volt kedvem annyiszor mint neki.Most viszont már ritkábban akarja azóta heti 2-4 alkalommal, azt mondja nincs kedve, nem értem miért lehet ez, 100%, hogy nem csal meg.És az is biztos, hogy szeret, mindig mondja és a cselekedetein is látható.

Kérdeztem sokszor de csak ennyit mond, hogy nincs kedve már mint régen.Pedig imádta velem, mindig volt orgazmusa.


2013. jan. 8. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond meg neki hogy elkéne beszélgetnünk erről és üljetek le beszéljétek meg mond neki hogy nemérted hogy miért nem akarja már és neked több eggyüttlétre lenne szükséged vagy vidd el vacsorázni romantikázz vele többet kitudja :)
2013. jan. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megszűnt az újdonság varázsa. Legtöbb esetben ez így van. A heti 2-4 nem olyan kevés, hogy kóros legyen. Lehet, hogy fárasztóbb, stresszesebb napjai vannak. Javulhat ez, de ha ennyi marad akkor sem dől össze a világ, ha egyébként minden rendben van veletek.
2013. jan. 8. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Támadd le. Vegyél fel valami szexi göncöt. :)
2013. jan. 8. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 -=Koldus=- ***** válasza:

Utolsó


Egy pasi vegyen fel szexi göncöt? :/

2013. jan. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem váltott másik fogamzásgátlóra? Ez is okozhatja például.

Az is lehet, hogy te változtál meg (akár külsőleg, akár belsőleg) és már nem indítod be annyira mint régen.

És lehetne sorolni napestig...


beszélgessetek erről, őszintén!

2013. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szed gyógyszert.Azt mondta velem nincs baj, ő nem kívánja már annyiszor.
2013. jan. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!