Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek akkor ha a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazsola13 kérdése:

Mit tegyek akkor ha a baratnom egyszeruen nem kivanja a szexet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek akkor ha a baratnom egyszeruen nem kivanja a szexet, en meg bolondulok meg erte. Nincs baj, sem a mereteimmel, sem azzal hogy nem birom (idoben) csak egyszeruen nem kivanja, nincs szuksege ra olyan sokszor mint nekem stb. Kiprobaltam mar egy csomo dolgot, voltam romantikus, egyszeru, durva, es nem valtozott semmi.
2012. ápr. 1. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
szopás az élet :/
2012. ápr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor lép életbe a jobb kéz szabály :D
2012. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dobod. Ennyi.
2012. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
dobd ki a frigid ribancát
2012. ápr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 macintosh ***** válasza:
Kukába vele és legközelebb nézz jobban körül a piacon! Nehéz tudom, de elôbb vagy utóbb úgyis ez lesz a vége, ezért jobb elôbb. Ráadásul gondolom nem 30-40 évesek vagytok, mert egyre rosszabb lesz, ha ezt még lehet fokozni! Sorry!
2012. ápr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha fiatalabb nálad sokkal akkor lehet hogy azért nem. Vagy csak még nem próbálta és még nem is nagyon akarja. Amúgy szerintem hagyd rá. De az is lehet hogy pont akkor neki mit tudom én lehet hogy valamije fájt és azért nem. Habár az is lehet hogy már van barátja és azért nem akarja őt te veled meg csalni.
2012. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!