Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha a szüleid rájönnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha a szüleid rájönnek, hogy vered?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerü a válasz. Nem. Természetes dolog, hogy az ember maszturbál!
2013. jan. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyémek tök lazán kezeltek minden ilyen témájú dolgot...nem közölték hogy ezt konkrétan tudják e...de amióta ilyen dolgokat tudtak meg rólam, onnantól nagyobb szabadságot és magánéletet adtak mert nem akarnak ők se és én sem ciki helyzetbe kerülni...és szerintem ez így van rendjén
2013. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden srác csinálja, ezzel ők is tisztában vannak, szóval nem gáz.
2013. jan. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 okoska31 ***** válasza:

szerintem minden normális szülő TUDJA, hogy ezt csinálja a gyereke.


az igazán normális pedig nem akarja megzavarni benne.

2013. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden este lefekvéskor a zoknimba vertem,mígnem egyszer anyám adott egy törölközőt,hogy ezt használjam önkielégítésre. Akkor elég ciki volt.
2013. jan. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!