Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged is zaklatnak, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged is zaklatnak, vagy zaklattak a szüleid, családod hogy pasizzál, csajozzál? 18F

Figyelt kérdés
Engem mindig, utalom hogy ilyen undorító módon szex mániások, volt mar csajom egy évig de ez sem elég nekik, legszívesebben az arcukba ordítanék annyira etikátlanok e téren, de nem baj mert egyszer nagyon meg fogom szívatni őket azzal hogy lelépek otthonról, kiveszek 2 ezer forintot a pénztárcájukból, buliba megyek, felszededek valakit és az éjjel hazaviszem a házunkba és go go!
2011. dec. 11. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát engem nem, nekem mindig azt mondták ne pasizzak annyit, de mielőtt még nem pasiztam meg mindig az volt, hogy járjak társaságba. Szal. nyugi, úgy sem lehet nekik megfelelni XD

15L

2011. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ne csak 2 ezret vegyél többet! :D amugy meg ja.. folytonos presszúrálás..senkinek sem jó... :/
2011. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szóba hozták párszor, de zaklatásnak nem nevezném a dolgot. Egyébként sem érdekelt ilyen téren mások véleménye soha.

23/N

2011. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Leginkább apám, meg mostanában a húgom meg a pasija. Anyám szerint ráérek.

18/f

2011. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem is "zaklattak" hogy csajozzak már. De mivel 25 éves koromra sem volt még senkim, feladták...
2011. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én sem nevezném zaklatásnak, csak folyamatos a nyomás, hogy "jaj, egyedül fogsz maradni".

Ne lepődj meg semmin: 18 évesen természetes, hogy az arcukba ordítanál, majd 2-3 év múlva már nem lesz ezzel probléma. Nem leszel ilyen öntudatos (18 évesen még én is az voltam), meglesz a lehetőséged, hogy ne függj tőlük annyira és bőven lesz majd más bajod is, mint hogy mit erőltetnek rád otthon.

Azzal a nagy megszívatással meg várj még egy kicsit. Egyrészt kétezer forintból nem fogsz senkit sem felszedni (ebből csak igénytelen, kannásboron szocializálódott leányzót tudsz meghívni, egy valamirevaló nőre többet kell költeni), másrészt pedig velük nem nagyon tolnál ki (úgyis azt akarják, hogy legyen valakid).

2011. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak utalgatnak néha, de szerencsére már nem annyira.
2011. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem pasiztam(12-13 évesen), addig folyton húztak, hogy biztos akarok járni valakivel, és nyugodtan, és mondjam már el nekik. Mióta pasizok, azóta meg már zavarja őket. Tényleg nem értem, mit akarnak. Ja, és 2 ezernél mindenképpen többet vigyél.
2011. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mégis mennyit, ha nem 2 Ft t? Nekem annyi kéne, hogy lemegyek egy klubba, (gumim van) iszom valamit, megpróbálok összejönni egy csajjal, vele is inni, aztán ha minden jól megy átmenni hozza vagy hozzánk és szexelni! 4 hónapja nincsen csajom és bizony hiányzik is a szex, én nagyon érzelgős típus vagyok és mindenképpen szerelemből szeretném a dolgot, de ha jelenleg nincs más megoldás ezzel kell beérnem, mert nem akar most összejönni az hogy barátnőm legyen (sajnos) :(
2011. dec. 11. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!