Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi lehet? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lehet? Nem értem tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Most mi lehet? Nem értem


van egy lány régebben mindig nézett (1-2 éve )nekem megtetszett ő nagyon és erős vonzalmat érzek már iránta ha ránézek lesüti a fejét meg elkapja a fejét meg el bújik előlem ne lássam van neki barátja most már én is nézem a lányt de ha meglátom a lányt majd szét vett az ideg lehet hogy csak azért néz mert megérezte hogy nekem ő tetszik .

de emlékszem mikor még le se sz.rtam akkor is nézett még a barátnői is megjegyezték neki kit nézel ő meg mondta hogy csak elbambult már a barátnői is néznek akiket ismerek látásból azok nem értem. lehet az van hogy annyira nem jövök be neki hogy azért nézz megint hogy itt van ez a gyerek .már biztos sejti hogy nekem ő tetszik de ő kezdet leskelődni akkor most mi baja,

meg olyan is volt hogy meglátott és "köhögött" ilyen álköhögét csinált a barátnőjének hogy ott megyek meg mikor csocsoztam nálam volt a labda akkor is csinálta azt az állköhögést

ám volt hogy 2 barátnője röhögött rajtam abból az egyik mindig undorral néz , a másik röhög ,meg mikor nem adtam át a helyem a lánynak akkor a barátnője is undorral nézett

.Van hogy sajnálkozva néznek a barátnői meg van hogy mosolyognak ilyen sunyin ,mi lehet most nem értem


2013. jan. 8. 18:10
 1/1 Tamas245 válasza:

Hat haver nekem ugy tunik hogy kibeszeltek teged egymaskozott...

Ami szar hogy nm igazan ismernek az elmondottakbol es kitudja mikorl halandzsalnak. Szeritem kezdj el ismerkedni veluk jobban es akkor rajosz majd hogy mit miert csinalnak. Amugy konyebben a csajhoz ferkozhetsz ha a barti kore is elfogad..:D

F/17

2013. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!