Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmegyünk egymás mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmegyünk egymás mellett, mint két idegen, egymásra se nézünk, szemünk se rebben, de lelkünkben, szívünkben vérzünk, és az utca végéről mégis visszanézünk. Nem. Nem. Nem. Mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer!
2013. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elolvastam és?
2013. jan. 8. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
the seal says: UULTRA GAAY!
2013. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lizzi77 ***** válasza:
Én is pont így vagyok, mindig van valami,amiért nem jön össze a dolog, pedig a szívünk mélyén tudjuk, hogy csodás szerelem lehetne belőle, ha végre legalább az egyikünk összekapná magát, és lépne a másik felé-a gyávaság ára ez sajnos.
2013. jan. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!