Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetek le a labarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetek le a labarol egy olyan pasi, akivel csak neha futunk ossze, akkor se beszelgetunk, hanem elmegyunk egymas mellett? (tulajdonkeppen egy jo evvel ezelott udvarolgatott nekem)

Figyelt kérdés
milyen ruhakombinaciot ajanlotok?
2012. aug. 6. 19:12
 1/6 Zsoldos Andrea válasza:
szerintem ne a külsőddel hódíts először... mosolyogj, köszönj rá, kérdezd meg hogy van, stb.
2012. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elejtesz valamit, mosolyogsz, megkéred, hogy segítsen.
2012. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek nem kapcsolódnak, hanem külön-külön.
2012. aug. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

És 1 évvel ezelőtt nem volt semmi? Elutasítottad, hogy nem lett belőle semmi?

Ha tetszettél neki és azóta nem változtatott át a gonosz tündér banyává akkor most is tetszel neki.

Ergo elég egy nyári öltözék egy rövid fodros szoknyaféle vagy térdfölé érő farmerszoknya meg egy szűk világos felső. Nem kell extra!


ÉS hol futtok amugy össze?

2012. aug. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán kezdetnek beszélgetést kellene kezdeményezni, nem az arcábadugni a melled.
2012. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ramenos volt, szoval elegansan visszautasitottam. De utana meg beszeltunk, meg utana is hulyeskedett velem, csak olyan dolgokat csinalt egy ido utan, hogy akarkivel voltam es o ismerte a csajt, akkor belekotott, kacerkodott vele, en meg mintha ott se lettem volna.

Amugy az utcan szoktunk osszefutni...

2012. aug. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!