Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk szeretitek a lányokon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szeretitek a lányokon az anyajegyeket?

Figyelt kérdés
a kisebbekre gondolok, például háton, nyak tájékán.....
2013. jan. 8. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semlegesek. a nagyobbakat nem nagyon szeretem, mert vigyázni kell rájuk, nehogy megsértse őket az ember. de egy cseppet sem befolyásolják azt, hogy kell a nő, vagy nem
2013. jan. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
talán,de esete válogatja.Bár szeretek felfedező útra menni a pucér női testen...
2013. jan. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondanám, hogy szeretem, de nem zavar. Ez nem olyan dolog, hogy egy anyajegy kedvéért szeretek bele valakibe, hanem beleszeretek valakibe, akinek van anyajegye. Ha már ott van, akkor maradjon is ott ahol van, de teljesen semleges vagyok rá...
2013. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bezony szeretem (főleg has, váll, oldal tájékán vonzó).
2013. febr. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!