Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti szeretitek, ha kiverik a feneketeket?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy vannak-e olyan nők, akiket ez izgat és hol találhatom meg őket. Az smpxie-n és eropolis-on szinte csak profik vannak. Nem a pénzt sajnálom, az ilyen szempontból irreleváns számomra, hisz semmi nincs ingyen az életben sajnos, de az ott lévők már sokszor túl durvák nekem. Engem a véres dolgok már taszítanak.

2013. jan. 8. 12:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha csapkodják szex közben, azt szeretem, de azt, hogy csak úgy spontán a térdére fektet és elveri a fenekemet, azt nem szeretném. Bár elég nyitott vagyok, kipróbálnám, ha nem túl erős, akkor csinálhatná, de élvezni nem tudnám.
2013. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
"kiverik,, LoL
2013. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Látom te is angol blogokat olvasgatsz :) Magyarul elverik.


Szerintem ha csak szexpartnert akarsz, arra ott a net, bárhol lehet találni.


Ha normális kapcsolatra vágysz, akkor meg ne ez legyen a szempont. Beleszeretsz egy lányba, és vagy élvezni fogja, vagy nem. Nekem elég nehéz volt rávenni a férjemet , hogy fenekeljen el, de akkor is ő kell :)


Pár éve eropolison is voltak normális emberek, bár elég sokat kellett lenni, hogy az ember beszélgethessen velük.


Esetleg az index.hu fórumon nézd meg.

2013. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Persze, beszélek angolul, de "kiverni valaki seggét" az nem anglicizmus, talán inkább kissé archaikus szóhasználat, egy ilyen fórumon meg egyéb jelentéstartalmat is hordozhat :).

Ennek ellenére még egyszer köszönöm, hogy írtál!

2013. jan. 8. 12:54
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében azt írhatom le, amit az első válaszoló. Szex közben, például kutyapóznál kifejezetten izgató, ha a pasi kicsit erőszakosabb, húzza a hajamat, vagy éppen rácsap a fenekemre. Hogy csak úgy a térdére fektessen, és elnáspángoljon, az viszont inkább közömbös. Bár nem is irtózom a gondolattól, szóval ha a pasim ezt szeretné nagyon, akkor biztos meg tudnánk beszélni, és kipróbálnánk. ;)


Egyébként mennyire erősen gondoltad ezt a fenekelést? Nem véresre, de azért fájjon egy kicsit a lánynak közben? Meg utána is, ha le akar ülni rá? :) És valami szerepjátékhoz kapcsolódóan, például rosszul viselkedett, ezért meg kell büntetni érte, vagy csak úgy? :)

2013. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
eropolison több a nem profi :-P
2013. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát nehéz egy fenekelést ilyen pontosan beskálázni, hogy fájjon-e közben, meg mi történik 5 perc múlva, amikor le akar ülni, meg milyen egyéb elő- és szerepjáték kell mellé. :) :)

Azt hiszem ennél fontosabb a spontaneitás, de az is, hogy közös akarat mellett menjen a fenekelés, mindkét felet izgassa és ne okozzon tartós sérüléseket - se fizikailag, se lelkileg. Én legalábbis így gondolom.

2013. jan. 8. 13:15
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de felizgat, szoval utana kell a szex.

Amugy maga a fájdalom alapból is izgat. (Harapás, fojtás, hajhúzás... hát még a spanking...)

2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Költőnő? ***** válasza:

kiveri? :D

sztem egy szolid fenekelés amúgy sok lánynak nincs ellenére

2013. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Milyen jó már, hogy csupa értelmes jön egy ilyen kérdésre :D A végén még Magyarországon is ugyanolyan elfogadott lesz a BDSM mint "jobb helyeken"? A kérdezőnek pedig az ashrak.hu-t ajánlom, igaz, hogy nincs túl sok aktív ember és ők sem reagálnak mindig a levelekre, de aki igen, az normális és nem fizetős.
2013. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!