Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy teccem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy teccem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki nagyon teccik nekem. Még kicsit korai nekm a komoly kapcsolat, szóval csak az érdekelne, hogy teccek e neki! Hittanr járunk eggyüt, és eggyel jár fölöttem. Hittanon gyakran nézünk egymásra (de lehet csak azért, mert szembn ül velem), hazakísér óra után. De a sulibn rám sem hederít. Még csak nem is köszön. Akkor sem ha én köszönök neki előbb. Ja, és már tudja, hog teccik nekem. Előre is köszi a válaszokat! 12/L

2013. jan. 8. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hittan helyett először Hitman-t olvastam.
2013. jan. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

12 évesen gyakorold a hitedet.

Nem kicsit korai, hanem nagyon korai még.

Ja és nem ártana, ha az irodalom nyelvtan órákon kicsit jobban figyelnél, az ábrándozás helyett, mert pocsék a helyesírásod!

2013. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Telórol nem hiszem, hogy jobban tudnál írni.
2013. jan. 8. 23:43
 4/13 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
Hitman nálam is befigyelt első olvasatra :D
2013. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az "tetszem" telóról is
2013. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ennek a "tecciknek" egy külön története van, és már sajnos megszoktam! :(
2013. jan. 8. 23:50
 7/13 anonim válasza:
Hogy kell érteni ezt hogy fölötted jár?Így borból víz?Vagy még csak levitál?
2013. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szoktam telóról is írni ide és helyesírási hibák nélkül...

Nos ez gyenge kifogás...

2013. jan. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lamika: pacsi neked, ezen feküdtem.. xdxd
2013. jan. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon örölök, hogy boldog perceket szereztem nektek, de koncentrálhatnánk a kérdésre! Am. 7.- es
2013. jan. 9. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!