Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? ( lent bőv. )

Figyelt kérdés

Van egy barátom...szeretnék vele össze jönni...tetszek neki..ő mondta..

2 kérdésem lenne:

1. Szerintetek nem igazságtalan hogy nekem nem ad esélyt mivel messze lakok tőle,de akivel össze akar jönni csajjal ő is messze lakik és neki meg ad..???

2. Reménykedjek hogy össze jövünk..? ( Talizunk majd barátilag..de leszeretném nyűgőzni :)) )

Szóval elsősorban fiúk..hogy lehet titeket lenyűgőzni ?:D kort is irjatom :)

Lányok is írhatnak tippet...kort is ;)

Szóval kort és,nemet is léci :D


Mindenkinek köszönöm :(( 17l :)



2013. jan. 9. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kifogás,hogy messze laksz,gyenge duma.Csak simán nem kellesz neki.Legyen már egy csigolyányi gerinced!Minek kell olyan,aki le se sz@r?Meg még le akarod nyűgözni?Gratulálok.
2013. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1: Valószínűleg jobban néz ki a csaj mint te,ez van


2: Nyugi,hamarosan téged is k*rogatni fog ha nem lesz más

2013. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az előző kettőnek igaza van, de ha nagyon kell a tipp, akor legyél hozzé kedves. Ennyi.


De k*vára aljas dolog ha megjátssza az ember magát mert az később úgyis kiderül és soha nincs jó vége. Szóval inkább add magad és majd kiderül mi lesz.

2013. jan. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 serial killer ***** válasza:
Hívd meg egy sörre! kort
2013. jan. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem tudod mivel nyügöznél le? Be jönnél a szobámba , bugyi le... aztán egész másnapig nyügözödnék XD
2013. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én láttam a kérdezőt is és a másik lányt is.Az igazat bevallva,a kérdező ritka csúnya a másik meg átlagos.Nem nyerheti el sehogy,csak tini és buta és erőszakos a kérdező...
2013. jan. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te ucso majom állat..attól neked még nem jövök be,másnak bejöhetek...küldj privibe képet xD meg nézzük milyen vagy... Ui: huzz innen b@zdmeg..
2013. jan. 9. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:
6. válaszoló... Isten megbocsájt, Én nem. Miért kell szegény lányt lealázni?
2013. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!