Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lehetősége van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetősége van az ismerkedésre egy falusinak?

Figyelt kérdés
45 km-es körzetben nincs nagyváros. Interneten sok a kamu.
2013. jan. 9. 09:23
 1/10 Patrik24 ***** válasza:
Közelít a nullához a lehetőség.
2013. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod.
2013. jan. 9. 09:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért? Egy másik falusi nem jöhet szoba?
2013. jan. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az hogy Interneten sok a kamu, nem jelenti azt, hogy mindenki az! Én sokat ismerkedtem neten és nekem bejött. Pár hónap alatt meg lehet tanulni kiszűrni a kamukat és lehet normálisan ismerkedni.
2013. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

elmész a fonóba és népdalokat énekeltek.

azt ne mondd már hogy falun nincsenek jó csajok :D

[de tényleg ne mondd! épp költözni akarok.. ugye nem csak "raj csávók" lesznek mindenütt?!]

2013. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

felpattansz a bikera aztán betekersz a városba


de néha jön olyan nagy sárga izé is amit valami autóbusznak hínak

2013. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de te hol laksz, hogy 45km-es körzetben nincs város? 45 km az egy átlag megye átmérője. Azon belül csak van város. (Nem muszáj annak Debrecen méretűnek lenni.)

Tömegközlekedés meg van falun is.

Sok a kamu interneten? Igen. Meg sok a nem kamu. De ha úgy állsz hozzá, hogy úgyse fog sikerülni, akkor tényleg nem fog.

2013. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Étrisyon:


Nem úgy állok hozzá.:) Nem vagyok egy magamba roskadt ember csak tanács kéne.


Vannak itt falun is szép lányok csak velük az a baj, hogy nincs a faluban olyan ember rajtam kívül, akikkel még nem feküdtek le. Elég nagy arányú a kisebbség itt.:(

2013. jan. 9. 10:19
 9/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
kérdező: a c típusú állampolgár nem "szép lány" ! egyéb iránt: akkor vegyél 1 német juhászt.. még jól jöhet.
2013. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kutya van a háznál, azzal nincs gond.
2013. jan. 10. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!