Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülye vagyok amiért alkalmazom az 5-ös szabályt?

Figyelt kérdés

Még haverokkal találtuk ki a gimiben (persze lehet már mi is csak átvettük) az 5-ös szabályt, ami kb. így szól: azt a csajt, akit már 5 pasi megfektetett előtted, nem alkalmas barátnőnek maximum csak szex. Ez a szabály igencsak kegyetlen, és persze nem követem kőbe vésve, inkább csak elméleti jelleggel, de nekem sokat segített a gyakorlatban. Manapság azonban alig akad olyan nő, aki szűz lenne, vagy 1-2 pasija volt csak. Jellemzően olyanokkal futok össze, aki 8-9 pasival volt már. Van olyan nő, aki ezt szégyelli, van aki szerint ez tapasztalás, van aki szerint ez a normális. Engem viszont rémisztően lehangol, olyan lesz a szememben a nő, mint használt cipő. Mert én úgy gondolkozom, ha egy nőt előttem már 8-9 pasi gerincre vágott, miért állna meg a 10.-nél? Illetve lehet Ő ugyan "komoly kapcsolat" keres, de mégis szétbarbárkodja a kapcsolatait mindenfajta kifogással, aztán csak az az eredmény: hogy 8-9 pasi megvágta. Én most 18-25 éves nőkről beszélek.

Azt vettem észre, hogy kb 20 lányból 1 felel meg az 5-ös szabálynak, és mivel én nem használok ki senkit szexre, ezért ejtem is őket. Mostanában csak kikosarazom a nőket, de nem érdekel milyen aranyos, az 5-ös szabály az 5-ös szabály:D


Baromság? :D


2013. jan. 9. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy minél idősebb leszel és ennél fogva minél tágabb korosztályból fogsz válogatni, ahogy halad ez a korhatár fölfelé, úgy lesz egyre kevesebb lány, aki megfelel majd a szabályaidnak. Mondjuk én még most, 30 évesen is bőven beleférek, nem tudom mi ez a pasihajkurászás manapság, lehet, hogy csak te keresgélsz rossz helyen, mert kizártnak tartom, hogy egy normális lány max. 25 évesen már legalább 8-9 pasival lefeküdt! Ismétlem: normális lány!
2013. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer téged is ezért pattintanak le. Szerintem baromság, de tőlem azt csinálsz, amit akarsz.
2013. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nem ezen múlik a dolog..én 27 éves vagyok, 8 barátom volt eddig de szinte mindegyik komoly kapcsolat volt.jó persze 18 év alatt volt 2 aki nem ,de akkor még gyerek voltam :D

Ettől szerintem még nem vagyok alkalmatlan a párkapcsolatra mert az előző is 3 és fél évig tartott ( a pasi nem akart elköteleződni), az előtte levő 2,5 évig ( megcsalt) a mostani párom is több mint fél éve van meg és nagyon jól megvagyunk...

2013. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

A kérdésedre válaszolva: igen.


Ez az egész valamiféle birtoklási vágyból eredhet nálad. Egy nő nem egy tárgy amit te meg az előtted lévőek használnak, jobb lenne ha ezen elgondolkoznál.


23f

2013. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olvastam már ilyesmiről, akkor se értettem. Egyébként nem baromság az elv maga, mert én pl a Te maximumodnak a négyszeresét teljesítettem 25 éves koromra, és nem is vagyok megbízható, sajnos. De én nem 5-nél húznám meg a határt, hanem 10-nél talán.
2013. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem előttem csak egy pasival feküdt le. 3 év járás és 3 év házasság után döntött úgy, hogy még nem élt eleget, lelépett, azóta amennyire követtem eleinte, 3-4 pasival volt már. Tehát pontosítok, már csak ex-feleség.


Felálltam a padlóról, mostani barátnőm kb 15 (vagy 18-at mondott?) pasival volt előttem, részben egyéjszakás, részben nem. Ha ő azt mondja, hogy ekkora mintavételi arányban jónak számítok, akkor legalább elhiszem, hogy van alapja. Ő nem fog lelépni azért, hogy kipróbálja, hogy milyen a többi farok, mert már kipróbálta.


Ja, 27 éves. Én meg 30.

2013. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség bocsi... nem ez alapján kell megítélni valakit...

16 évesen 6 pasival feküdtem le, aztán összejöttem valakivel, aki annyira megfogott hogy a mai napig, már 5 éve együtt vagyunk, és egyszer sem csaltam meg...

Szerintem meg mindenki élje ki magát, és utána vágjon bele egy komolyabb kapcsolatba :D

2013. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
már megint a jó öreg "Kur​vából lesz a legjobb feleség" sikertörténet?
2013. jan. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igaz. Aki magát nem becsüli én miert tegyem??


De 5 talán kevés egy 25 évesnek... Legyen 7.

2013. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(a #8, a #6 utolsó előtti mondatára vonatkozik)
2013. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!