Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az sms egy bizalmasabb formája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az sms egy bizalmasabb formája a kommunikációnak, mint a sima telefonhívás?

Figyelt kérdés
Komolyan illetlenség lenne sms-t írni bárkinek is, akiről tudod, hogy nagyon elfoglalt és nem akarod rossz pillanatban zavarni, hanem esélyt adsz arra, hogy akkor foglalkozzon a kérdéseddel/kéréseddel, amikor neki alkalmas az időpont? Illetlenség ezt alkalmazni pl. egy nős férfi esetén csak azért, mert ez már bizalmasnak tűnhet? Én nem hittem volna hogy az, mégis arra kell gondolnom tapasztalat alapján, hogy egyesek így gondolják.
2013. jan. 9. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy sms-sel is zavarhatod rossz pillanatban.
2013. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ne írj neki ha tudod h a párjával van...:)
2013. jan. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sms-t nem használ párkapcsolatban egy normális emberke.Sem kapcsolatfelvételre, sem lezárásra, sem semmi egyébre..
2013. jan. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, de azt nem olvassa el, csak akkor, amikor van ideje rá. A telefont meg felveszi, ha csörög, de lehet, hogy közben tényleg rosszkor zavarom. Mégis diszkrétebb egy sms.
2013. jan. 9. 14:04
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor leírom a konkrét esetet: többször előfordult már, hogy az állatorvosunkat olyan időpontban hívtam, amikor pl. éppen műtött, vagy félig benne volt egy tehénben :-D ezért egy idő után inkább sms-t írtam neki, hogy ha ráér, akkor kelljen csak foglalkoznia velem, de tudja, hogy számoljon velem is. Egyébként jó viszonyban vagyunk, tehát nem gondoltam, hogy ez baj lenne. De talán ő mégis úgy vehette, hogy ez túl bizalmas.
2013. jan. 9. 14:07
 6/10 anonim ***** válasza:
mivan?? Te most le akarsz feküdni az állatorvosotokkal csak ő még nem tud róla?
2013. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ez a lényeg, tetszik nekem, de ez nem számít, mert az sms egyszer sem erről szólt, mindig hivatalos témáról...
2013. jan. 9. 14:12
 8/10 A kérdező kommentje:
bocs, nem voltam elég egyértelmű, azt hittem gondolatolvasók vagytok :-D
2013. jan. 9. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:

de minek küldözgetsz akkor neki sms-t? csak akarsz tőle valamit nem?

ha meg nem akarsz tőle semmit akkor csak hívogasd.

Egy orvost vagy cégvezetőt vagy ilyesmi beosztású embereknek nem küldözgetünk csak úgy sms-t.


Persze ha akarnál is ezek után valamit tuti gyerekesnek nézne.

2013. jan. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dolgozunk együtt egy ügyön más területen, és ezért többször beszélünk egy hónapban, van, hogy hetente is. Tehát sosem személyes hangvételű az sms, ráadásul mint írtam, jó viszonyban vagyunk a munkán kívül is.
2013. jan. 9. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!