Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteró fiúk! Észreveszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúk! Észreveszitek azt ha egy srác meleg és láthatóan tetszel neki? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
én meleg vagyok és pl. jártam már úgy hogy megnéztem egy srácot az utcán és láttam hogy vágja mi a pálya (főleg amikor a barátnőjével van). Kíváncsi vagyok mit gondoltok ilyenkor, ez büszkeséggel tölt el titeket vagy inkább zavaró (vagy más egyéb érzés ) )
2013. jan. 9. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

9.!

Megmondom őszintén a szemébe egyáltalán nem nézek, sőt csak lopva merek eleve rá nézni. Alapjáraton nincs bajom a melegekkel, ő dolguk, ha kihagynak belőle cseppet sem izgatnak. Viszont vannak azok a melegek - inkább ratyik - akik a puszta külsejükkel és öltözködésükkel próbálják kikiabálni a világnak, hogy ők mik, na ezektől a hideg is kiráz. Ezen az eladón pl a múltkor bőr, térdig érő csizma volt, az egész gyerek nem több 60 kilónál, undorító haja van, undorító szemüveg (amiben nincs lencse csak üveg) és feltűnően, nőien színvilágot viselt. Nőiesen artikulál a kezeivel, olyan a hangja,mintha nem szálltak volna le a golyói és ez tuti. Mivel egész városban egy ilyen üzlet van, így vagy tűrtőztve magam be kell mennem hétről hétre, vagy utazok 60km-t és bemegyek egy olyanba, ahol tudom, hogy nem ilyen az eladó.

2013. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

9-es, tökéletesen megértelek (bár az hogy lopva mered megnézni az tetszik :D )

(egyébként valszeg le sem szálltak a golyói :) )

2013. jan. 10. 22:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan meleg vagyok. De sose szoktam annyira feltűnően nézni a heteró férfiakat. Ha valaki "tetszik" nekem. Akkor azzal megismerkedek. De nem mászok rá. Csak dumálok, ismerkedek. Persze nem mondom, hogy nem fordult még olyan elő, hogy túl feltűnően, vagy sokszor pillantottam oda valakire. De ilyenkor tűrtőztettem magam, mert ez ugye, nem csak neki tűnhet fel, hanem a környezetéből bárkinek... Egyébként az olyanoktól engem is kiráz a rideg, mint pl az eladó gyerek.
2013. jan. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha észreveszem, akkor lebontom az arcát, mint Clint Eastwood a Halálhágóban.
2013. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én többnyire heterókba szoktam beleesni, a tapasztalat az, hogy adják a jeleket, de nem utasítják el direktben az embert. Ha pl. írok, akkor lelkesen visszaírnak. Szóval élvezik a figyelmet.
2016. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!