Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a "trónfosztóktól"!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a "trónfosztóktól"! Segítség!?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyén hangzik, az a lényeg, hogy fél éve külföldön tanulok erasmus ösztöndíjjal, és teljesen különböző vagyok, mint az itteni lányok, ezért már az eső naptól kezdve amolyan sztár vagyok a suliban, minden fiú odáig van értem, mindenki ismer, stb. Nem arról van szó, hogy minden pasi figyelmét magamnak akarom, de van az osztályomban 2 srác, akik hónapokig a tenyerükön hordoztak engem, ölelgettek, puszilgattak, szeretgettek, és tudom, hogy hülyeség, de most hogy közeleg a második félév, és én kintmaradok, rettenetesen tartok az új lányoktól, akik majd jönnek. Mert ha pont a mi osztályunkba kerülnek, és csinosak, meg aranyosak, mi van, ha velük is ugyanígy fog viselkedni ez a két fiú, mint velem? Én nem akarok irigy lenni, meg ilyesmi, de belehalnék, ha végig kéne néznem, hogy ugyanúgy viselkednek velük, mint ahogy velem viselkedtek az elején.Nem arról van szó, hogy szimplán kedvesek velem, mert mindenki az, de ez a 2 srác tényleg a tenyerén hordozott engem, mind a kettő akart valamit, az egyikkel volt is, a másikkal csak flörtölünk, de tényleg nem szeretném ezt végignézni. Tudom, akkor menjek haza, meg amúgy is miért nem bízom magamban, meg szép lányok máshol is vannak.... ezt mind tudom, és tudom, hogy nem kellene félnem, mert amúgy magabiztos vagyok, tisztában vagyok a saját értékrendemmel, és szép is vagyok, de mégis félek, hogy mi van, ha ők szebbek, nagyszájúbbak (én elég visszahúzódó vagyok), bulizósabbak, meg ilyesmi. Jó, ez hülyeség, mert akkor sosem szerettek engem igazán... jaj ne haragudjatok, elbeszélgetek itt magammal, de tényleg nem tudom, hogyan kezeljem ezt a szitut. Nem szeretném elveszíteni őket. Többek mint barátok, de kevesebbek mint egy kapcsolat... :S
2013. jan. 9. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Te most dicsekedsz vagy panaszkodsz?
2013. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Dicsekszik a galád.

Halál reám ha ezt hagynám!

2013. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Hogy te milyen önző vagy, besza.rok... :D


Járni nem akarsz velük, de azt elvárod, hogy kinyalják a segged a semmiért? És ha esetleg helyetted lehetne egy normális kapcsolatuk, akkor neked milyen rossz lenne?


Jézusom... Nőjj már fel.

2013. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
adj lejjebb a narcizmusból, és könnyebben viseled az élet dolgait, az pedig, h hányan ugrálnak körbe nem egyenesen arányos az értékeiddel
2013. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kérdezek
2013. jan. 9. 19:41
 6/14 A kérdező kommentje:
De akarok járni az egyikükkel. Lehet inkább csak attól félek, hogy őt elveszítem.
2013. jan. 9. 19:42
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy pont ezt magyarázom, hogy a többi fiú nem érdekel, csak ezt a kettőt nem szeretném elveszíteni. Másrészt meg itt egyetlen fiú sem akar erasmusos lánytól rendes kapcsolatot. sajnos
2013. jan. 9. 19:43
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
mondjuk ezek után szerinted bízna benned?
2013. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez a normális!

Remélem téged mellőznek a francba,talán ezek a lányok nem csak csicskát akarnak maguk mellé!

2013. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát ti aztán rohadtul nem akarjátok felfogni amit írok. sebaj
2013. jan. 9. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!