Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiú vagyok és még soha nem volt barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya átlagosan nézek ki, csak néha szoktam járni bulizni (havonta). Én úgy gondolom azért nincs mert nem nagyon követem ezt a mai szerintem elég gyökér divatot és ha megyek bulizni akkor sem iszok és inkább a közeli igazi haverjaimmal megyek és nem népszerűbb, de hamis barátokkal. Vagy ez hülyeség és valami más baj lehet velem?

2013. jan. 9. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit akarsz tenni.
2013. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne paráz,majd lesz.
2013. jan. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azé nincsen mert nem próbálkozol. Ne fogd arra hogy nem vagy divatmajom, mert ha az lennél akkor is csak a p*csák ragadnának rád, azt nem úgysem szeretnéd, tehát akkor sem lenne. Az ok az az amit leírtam először.
2013. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja így van, sokszor csak azon múlik, hogy jókor legyél jó helyen
2013. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el ismerkedni lányokkal!
2013. jan. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hole Hunter ***** válasza:
Amit csinálsz, azzal semmi gond. Mindössze egészítsd ki a csajozással! Ha vmelyik megtetszik és láthatóan nem foglalt, tessék szépen felkérni egy táncra...de legalábbis odamenni hozzá, bemutatkozni és dumálni vele....ennyi.
2013. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Cut your hair, and change your name!
2013. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még barátom, ugyanez kb, de majd lesz..

16l

2013. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és ha oda megyek egy lányhoz mit mondjak neki? "Hello XY vagyok, hogy vagy?"
2013. jan. 9. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen. Barátnőd akkor lesz, ha ezt magadtól is tudni fogod...
2013. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!