Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és van egy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és van egy 19 éves haverom, csak az a baj, hogy ő többet akar mint barátságot, én viszont nem, mert elég fiatal vagyok hozzá, és amugyse akarok pasizni. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Állandóan kérdezgeti tőlem hogy járnék e vele meg ilyenek én meg már nem tudom hogy mondjam el neki normálisan hogy barátságon kivűl nem akarok tőle semmit.

2013. jan. 8. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki,hogy barát.Nem nehéz.
2013. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki
2013. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 dromedarbalu ***** válasza:

Járni talán talán

De!!! Nem okos ötlet mert idősebb és járás után nem csak járni akar majd

2013. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, elég jól ismerem őt, ő nem az a fajta srác aki csak spontán járni akar, én viszont nem akarok vele semmi féle kapcsolatot
2013. jan. 8. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy értetlen balfék. Mondd hogy kérdezze meg anyukádtól.
2013. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így. A tapintatosság ne menjen az egyértelműség rovására.
2013. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy őszinte vele. Ha már magadban sikerült megfogalmaznod, akkor szedd össze a bátorságod. Jobb ha nem fut olyan szekér után ami nem veszi fel, gondolom érted:) mond el neki úgy, ahogy nekünk is leírtad.
2013. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ne dolgozzon hiábavalóan!!! nyilván megértem, hogy le akar feküdni veled, mert 19 éves egészséges férfi. téged is megértelek hogy várnál még vele, mert még fiatal vagy. szóval egyértelműen mondd el neki hogy nem akarsz se járni se szexelni
2013. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Dugjál velem!
2013. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel 14 eves kisleany vagy,NE jarjal te vele sehova!!!

-es mi lesz ha egy pedofil halojaba kerulsz bele?mert sosem lehet tudni!!rendszerint az elso idokben amig nincsen meg a preda,ok a leheto legkedvesebbek,leg aranyosabbak!!

utana aztan keso a siras!!

vigyazzal nagyon-nagyon kiscicam!!

-persze ez csak jotanacs amit vagy megfogadsz vagy sem!!rajtad mulik!-(28L)

2013. márc. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!