Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a lányok azonnal rátapadnak a külföldi fiúkra, de külföldön meg hazai a srácok vannak előnyben. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Dolgoztam pár hónapot külföldön, de ott csajok le sem sz.rtak, itthon meg fordítva van. Nem kötekedésből írtam ki a kérdés, hanem érdekel ennek mi áll hátterében. Természetesen Európára értem a kérdést.
2013. jan. 10. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha keletebbre mész (Ukrajna, pl,), akkor hasonlóan fognak reagálni a lányok, mint Magyarországon.
2013. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom miért van, de én amióta Londonban élek, többet csajozok, mint otthon bármikor. Szerintem az is közrejátszik, hogy ki akarnak próbálni a lányok valami újat, erre tökéletesen megfelel egy külföldi.
2013. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Londonban még sajnos nem voltam. Fontolgatom, hogy oda is kimenjek. Ott milyen a helyzet a lányok terén második?
2013. jan. 10. 12:00
 4/13 anonim ***** válasza:
A kérdés és a leírás között ellentmondást látok. Most mit állítasz? Azt, hogy magyar srácként külföldön könnyebb csajozni? Ez igaz.
2013. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eddig egy haveromnak sem jött be, ez a "kimegyek-külföldre-én-leszek-a-nagy-kan" dolog. Aki itthon nem tudott csajozni, az "kint" sem fog. Csak egyszerűen kényelmes rákenni másra (magyar csajokra), hogy miattuk vagy sikertelen.
2013. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is ellentmondást látok a kérdés és magyarázat között.

Most akkor mi van?


Egyébként ez ösztön. Szóval a nő egészséges utódot szeretne, ehhez pedig megfelelő vérfrissítés kell. Ezért vonzóbb számára egy külföldi.

2013. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ázsiára esküszöm. Nem vagyok egy Adonisz, de 16 lányt sikerült gerincre vágni 2 hónap alatt :)
2013. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sok barátom és pl a nővérem is beleesett ebbe.

Szerintem sok embernek kellemes illúzió, hogy egy külföldivel járhatnak, mert a nyelvi távolság miatt van egy állandó titokzatosság, ugyanakkor nehéz félreérteni és magyarázni egymás szavait.


Ha pl egy hete járok egy lánnyal és azt mondom neki: "kedvellek", rögtön azon kezd majd kattogni, hogy ez azért mondtam, mert nem 'szeretem', vagy ez egy lépés afelé, vagy mi van.

Egy külföldi pasival csak a like-ot és a love-ot tudják használni és egyrészt mivel külföldi pasival nem barátkozik, már a like-tól is pirul, másrészt az ilyen kapcsolatoknál nem szoktak problémát csinálni abból, hogy azonnal ájlávjúkkal dobállózanak.


Egy külföldivel eleve kisebb esélye van a végleges elköteleződésnek, ezért sokan szeretnek ilyenbe belemenni kaland gyanánt.


Hosszú távon viszont sok zavaró dolog jelenik meg, mert lassabban ismered meg teljes mélységében az embert, folyton messze vagytok egymástól és amit magyarul is nehezen mondanál el, idegen nyelven még nehezebb.

2013. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elnézést rossz szókapcsolatokat használtam. Szóval azt akartam írni, hogy nem volt egyáltalán nagy szám külföldinek lenni kint, míg itthon nagy szám külföldinek lenni. Így már érthetőbb?
2013. jan. 10. 12:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is Londonban vagyok. Az a helyzet, hogy ez egy multikulti katyvasz. Afrikai, indiai, ázsiai és EU népség összeöntve, szóval itt nem nehéz külföldit találni. A többség nagy gondban lenne, ha egy vaktérképen be kéne jelölni kis hazánkat.
2013. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!