Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit így Magyaror...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit így Magyarországon ismertem meg de külföldi es most vagy 1000 km. re élünk egymástól úgy érzem beleszerettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen elszomorít a dolog mikor tudom hogy úgy sem lesz több a kapcsolatból mi tevő legyek :( a varosomban van egy lány aki mar évek óta azt szeretne hogy a bnom lehessen de ő picit teltebb es nem jön be igazán de megbántani nem akarom mert nagyon ismerősöm
2012. nov. 12. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos 1000 km az nagy táv :S szerintem mondj le róla,vagy,ha tényleg szereted és lehetőséged van rá,akkor menj utána külföldre ;) vagy hívd Magyarországra a lányt.. a máik lánynak,meg mond meg,hogy nagy kedves,jó barát,de több nem lehet köztetek :)
2012. nov. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*másik
2012. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted,miért akarsz lemondani róla?

Az én barátnőm is külföldi,ő is ezer kilóméterre lakik tőlem.Igaz most együtt élünk egy harmadik országban,de hamarosan hazaköltözünk magyarországra,mert nem tudnánk lemondani egymásról.

2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 0821pontpont válasza:
xdxdxd En most kint elek.. Es otthon megtetszett egy fiu.. Pedig hihetitek, milyen helyesek vannak itt is.. de en csak arra a fiura gondolok.. szerintem a szerelem sokmindent kibir, ha igazi.. : ) Az irasert bocs, mondtam, nem otthon tartozkodom :D L\15
2012. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!