Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak szexkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexkapcsolatot akar tőlem minden pasi?

Figyelt kérdés

Mondjuk úgy, hogy ducibb kategóriába tartozom, viszont teszek ellene, már 20kgot fogytam és így elég sok srác érdeklődését felkeltem, mivel még külsőleg is adok magamra.

De eddig mindegyik csak szexet akart, van aki az elején már közölte és van aki képes volt hosszú ideig fűzni...

Nem értem, miért nem tudnak velem komolyabb kapcsolatot kialakítani... miért csak szexelni akarnak velem...? :/


2013. jan. 10. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki komolyabbat akar tőled, azt észre sem veszed. Akikre te hajtasz, azok pedig válogathatnak. Ha van egy kis eszed, rájössz magadtól a megoldásra.
2013. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja, legyen már ő a hibás, amiért kihasználják... -.-


Lehet, hogy nem ismered túl jól az embereket, és nem veszel észre olyan jeleket, amik már előre nyilvánvalóvá teszik, hogy a férfinek nincsenek komoly szándékai. Próbálkozz más típusú férfiaknál.

2013. jan. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos Azért mert úgy viselkedsz..
2013. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, biztosan
2013. jan. 10. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!