Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan 30-as pasi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan 30-as pasi, aki egyedül neveli a gyerekét, miért olyan lányokkal akar kezdeni, akik még fiatalok, szinte gyerekek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ott dolgoztam diákmunkán, ahol ő is dolgozik egyébként tavaly nyáron és kiszemelt magának, folyton írogatott, meg elhívott helyekre. "Komoly párkapcsolatot" akart, nem azt mondom, hogy annyira ronda lett volna, vagy buta, de egy csomó ideig eltitkolta, hogy egyedül neveli a 3 éves gyerekét. Nyilván 18 évesen nem arra vágytam, hogy egy 30 éves pasi megmondja nekem, hogy mit tegyek és a gyerekéhez kelljen alkalmazkodni. Utána, mikor visszautasítottam, zaklató leveleket írt, hogy én milyen kis fruska vagyok, de majd az élet megtanít stb. Aztán kiderült, hogy a pasi ilyen 16-17-18 éves lányokra hajt egyfolytában, volt más ismerősöm, aki mesélt erről. Nemrég egy alkalommal facebookon megjelöltek egy képen, ahol az egyik barátom mellett ülök és írt a pasi, hogy "ilyen kis tökfejek miatt koptattál le?" én pedig eléggé kiakadtam és megmondtam neki, hogy szerintem ne ilyen fiatal lányokkal kezdjen és főleg ne zaklassa őket.

Szerintetek ez valami mentális zavar lehet egy ilyen embernél? Mert csak nem annyira normális az, ha valaki fiatal lányokat ostromol és vájkál az életükben, mintha ő lenne a Napkeleti Bölcs, meg elvárja, hogy egy tizenéves lány lelkesedjen a gyerekéért.


2012. okt. 2. 12:08
1 2 3
 1/28 s.J válasza:
9%
dsdsdad
2012. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted miért? Az esze miatt?
2012. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
28%
Én is ilyen csajokat szoktam felszedni.
2012. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

A pasas önbizalma mélyrepülésben van és ez otromba szurkálódásokban mutatkozik meg.

Tulajdonképpen nem is olyan régen (3 éven belül) elhagyták ilyen-olyan módon, te is és sokan mások is elutasították és az is lehet, hogy "kis tökfej" korában sem volt sok szerencséje. Ha így folytatja, nem is lesz, de ez már ne legyen a te gondod.

2012. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Neki nyilván ezek a lányok tetszenek. Attól még, hogy 30 éves, nem aggastyán.

Hogy miért ezek a lányok tetszenek neki, azt meg mi nem tudhatjuk.

(Csak halkan jegyzem meg: amikor nők nevelnek egyedül gyereket, teljesen kiakadnak, ha valakinek emiatt nem kellenek, és mindennek elhordják a férfit...)

2012. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A lényege a történetnek, hogy ő nem egy 30 éves jófej, laza, kedves ember, hanem egy megkeseredett, szurkálódó pasas, aki ráhajt a tinilányokra és kiakad, amiért azok nem akarják nevelni a gyerekét.
2012. okt. 2. 12:22
 7/28 anonim ***** válasza:
52%
Melyik harmincas pali tiltakozna az ellen, hogy 18 éves nője legyen? Ez itt nem a gyereke neveléséről szólt.
2012. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Hát, csak az a kellemetlenség, hogy nem rá hajtanak a fiatal lányok, hanem ő kezdi el őket zaklatni.

Szerencsére a környezetem is egy értelmes lánynak tart engem, nem csak én magamat, aki se nem könnyűvérű, se nem felelőtlen, mégis pont egy ilyen pasastól kaptam egy elég durva leosztást, csak mert fontosabb a tanulás, meg az élet, minthogy idegen gyerekkel és a rosszindulatú apjával foglalkozzam.

Szóval számomra furcsa ez az emberi viselkedés egy elméletileg felnőtt férfitől. Kiakadt azon, hogy nem szívesen mennék át vigyázni a gyerekére és hogy inkább tanulni szeretnék.

2012. okt. 2. 12:37
 9/28 anonim ***** válasza:
34%
Én ilyet keresek pont,megadod a számát?
2012. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
73%
Ez azért van,mert egy beütéses lúzer.Nyilván nem véletlenül hajkurássza harmincévesen a tinilányokat.Ne is túráztasd magad ezen!
2012. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!