Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy a magas és vézna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy a magas és vézna fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés

Eddig ez fel se tűnt, de szinte kivétel nélkül csak a magas és sovány, pálcika típusú fiúk tetszenek. Én meg amolyan "van mit fogni rajta" típus vagyok, de egy ilyen fiú mellett kövér disznónak látszanék... Nagyon gás, hogy ilyen ízlésem van?

16/L


2013. jan. 10. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Sosem gáz,hogy mi tetszik és mi nem.

2013. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ízlésnek nincs halmazállapota, úgyhogy nem.
2013. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az. Egyébként én is így vagyok :)

15l

2013. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én magamról ezt úgy mondom el hogy a szálkás fiúk jönnek be. A vékony ámbár izmos.

De attól még hogy valaki vékony nem jelenti az hogy nem izmos! Ezt a mai fiúk is nehezen dolgozzák fel akik testesebbek... nem mindenki kis nyomi SP attól mert vékony... -.- A párom nagyon vékony és magas is (186cm), de kigyúrt teste van. Én is vékony vagyok de azért páromhoz képest testesnek érzem magam... Szóval van ez így! :)

2013. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!