Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányoknak még mindig vonzóbb egy magas, de előrenyujtott nyakú, vézna srác, mint egy ugyanilyen rossz tartásu, de alacsony? Mert ez utobbit kb észre sem veszik.

Figyelt kérdés
2012. aug. 4. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
:D istenem, ahelyett h ilyet kérdezel, javíts a testtartásodon, egyből jobban be fogsz jönni mkinek mint a rossz tartású magas...
2012. aug. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Mert jobb megjelenni egy magasabbal? Ez Biosz, törzsfejlődés, genetika, társadalmi norma..... ahogy tetszik
2012. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajnos nem! kihuzom magam, de látszik, a sovány testalkat miatt, keskeny vállak miatt semmit sem ér. A magas fiuk mindig is magas fiuk voltak, alapbol vonzóbbak.
2012. aug. 4. 18:53
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

a testtartásból is sok minden látszik, hogy valaki bátor, van önbizalma, meri vállani magát. A behúzott nyak és váll önbizalom hiány, nagyon elvan a kis világába.


Lányoknál pl. jobban tapadnak arra a pasik aki mosolyog, mint arra aki komor, vagy szomorú.

2012. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát az én tartásom elég beesett, nem is mosolygok, mert a fogaim nem állnak jól, de mégis pofátlanul merek közeledni a lányokhoz.
2012. aug. 4. 18:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, de engem azért megszoktak nézni szép lányok is. :D


Pedig csak 165cm magas vagyok és sovány, girhes is. :D


Állítólag ronda, de cukipofám van. XD


Barátnőm az nem volt, mert félek kezdeményezni.

2012. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

azt hiszed, ha kezdeményeznél lenne? jóvicc, gondolom elhitted, mert azt mondták, hogy ez igy müködik, mert a normális embereknél tényleg igy müködik.


Én kavarok szép lányokkal, smárolnak velem, de hogy ebböl több legyen, vagy esetleg valami kapcsolat, na hát az még fényévekre van.

2012. aug. 4. 18:59
 8/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz nálad alacsonyabb lányoknál, akikre te nézel le és nem ők néznek rád.
2012. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
173 centi vagyok. 152 centis csaj is höbörgött h én nem vagyok magas.
2012. aug. 4. 19:03
 10/14 A kérdező kommentje:
a magasság sosem relativ dolog, elvégre a magasság a tulélési esélyekkel van összefüggésbe, a lánynak az számit, hogy a többi emberhez képest lássa magasnak a pasiját...ismered az esetet, amikor a derekát ölelgeti meg ilyenek.
2012. aug. 4. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!