Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnöt szerezni nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöt szerezni nehezebb vagy munkahelyet?

Figyelt kérdés

Nekem egy évnél is tovább tartott találni egy csajt. Pont ugy csináltam a csajkeresésnél mint az átlag ember a munkakeresésnél. Szal én nem kezdtem gyurni meg ilyeneket, hogy nagyobb legyen az értékem a "huspiacon", ugy probáltam magam lenyomni a lányok torkán ahogy voltam. Az átlag ember se megy el elvégezni még egy iskolát ha mondjuk nem talál könnyen munkát, hanem addig tolja a témát, amig csak felveszik valahova.


Az egyetlen baj, hogy a lelkem egy jo része odalett ebbe a csajozósdiba és ha most nekiállok munkát keresni akkor a másik fele is odalesz, és egy kiégett roncsként fogom elkezdeni a karrieremet.


2013. jan. 10. 18:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
attól függ, mi a végzettséget. ha van egy sz@rt érő diplomád, azzal nem lesz könnyű.
2013. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
bme gépész bsc.
2013. jan. 10. 18:34
 3/32 anonim ***** válasza:

Ne azért csináld, mert muszáj... mm a barátnős dolgot.

A munka meg olyan legyen amit szeretsz, így nem fogod 'kiégett roncsként' végezni.

2013. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%

Hát előbb mindenképp munkahelyet keresnék, azaz első.

ÉS ha már meg tudok élni akkor jöhet a barátnő.


Sajnos nem vagyok egy cicababa aki összeszedhet egy milliomos pasit ha szétrakja a lábát aki azért cserébe eltartja.

2013. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
én ha lány lennék gondolkodás nélkül elmennék webkam prostinak, nem kell hozzá se ész se szépség csak mellek meg altest. Fiuként meg mehetsz pakolni vagy egyéb munkák ahol számit hogy erös vagy e vagy okos.
2013. jan. 10. 18:43
 6/32 anonim ***** válasza:

Szerintem munkahelyet nehezebb. Én egy totál átlagos pasi vagyok, és volt, hogy olyan csóró voltam, hogy egész héten májkrémes kenyeret ettem a koliban az egyetemen, abból is az alját. Mégis be tudtam csajozni, ha akartam. Pedig eskü, semmi extra nincs bennem. Nem kell félni a nőktől, ennyi a titok nyitja.


A munkahely sajnos más tészta. Ha már a csajozással hozod párhuzamba, akkor képzeld el a következő szitut. Nagyjából most ugyanannyi nő van a földön, mint pasi. Ennek ellenére a csajok azt hiszik magukról, hogy ők az atyaúristenek, és úgy kell teperni nekik, hogy megdughasd őket. Képzeld el, ha a nők többsége hirtelen kihalna, és tízszer annyi férfi lenne, mint nő: még esélytelenebb lenne a dolog. Ugyanez van a munkahelynél is. Piac az egész: kereslet-kínálat. Magyarországon sajnos csak kínálat van (munkavállalók), munka nem nagyon.

2013. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
a nők kb ugyanugy oszlanak el, mint a pénz. A többségnek nagyon nehezen jön össze egy nő, ha egyáltalán összejön, mig mások mindennap más nővel dugnak, ráadásul jófélékkel.
2013. jan. 10. 19:01
 8/32 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó kérdés.


Én jelenleg azon vagyok, hogy előbb munkát találjak (semmint nem érő diplomával), hogy utána tudjam finaszírozni, a kondit, meg az új ruhákat, meg a megfelelő hajviseletet. Mindezt, azért legyen barátnőm.


Neked viszont a diplomád aranyat ér, ezért is furcsállom, hogy nehéznek találnád az állás keresést.

2013. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
*nehéznek találnád, hogy állást találjál.
2013. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Béca ***** válasza:
Szerintem nem is barátnőt nehéz találni, hanem barátnőt megtartani nehéz. Mert, ha folyamatosan mész bulizni, szórakozni erre arra akkor tuti, hogy össze fogsz jönni valakivel.
2013. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!