Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csajozni, barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csajozni, barátnőt szerezni, hogy jöttetek össze, mit rontok el, min változtassak?

Figyelt kérdés
Hogy csajoztok, szereztek barátnőt, hogy jöttetek össze.... stb... lehet fatökű vagyok vagy nem tudom, de nekem ez nem megy... sok tényezőt számításba vehetünk, de nem vagyok ronda , bár szőke herceg se... okos vagyok(így végzős egyetemistaként), vicces, előzékeny, kedves... éésss még nem volt barátnőm, bár ezt nem akarja elhinni senki ha valahogy szóbajön.Elég rossz érzés folyamatosan így "egyedül lenni" pláne 23 évesen, és már a hormonok is eléggé meggyőzően dolgoznak bennem. Szoval mi velem a probléma? Nem vagyok határozott eléggé? Vagy mi? Még egy évet nem akarok egyedül lenni...
2013. jan. 1. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy önmagad.
2013. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Add önmagad, és ismerkedj folyamatosan. Gondolom jársz bulizni, társaságban vagy, ismerkedj, próbálkozz. Ne a külső alapján válassz lányt, aki kinézetre szimpatikus menj oda hozzá és beszélgess vele, nem fog megenni. Én szórakozóhelyen ismertem meg a barátnőmet láttam hogy egyedül ül az asztalnál amikor a barátai a párjukkal táncoltak én odamentem hozzá és elkezdtem vele beszélgetni, nem harapott meg érte, nagyon jól elbeszélgettünk. Pár nappal később találkoztunk az utcán akkor megvolt a telefonszám csere meg ugye facebook, és utána találkozgattunk, beszélgettünk, meg együtt is mentünk el bulizni. Ez egy olyan 1 hónapos dolog volt, aztán már összejöttünk, és jártunk. És ez így van már lassan 1,5 éve.

Ne aggódj előbb utóbb megtalálod azt a lányt aki illik hozzád és akkor boldog leszel. Kitartás!

2013. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is egyet értek az előttem szólóval! :)
2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!