Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám? Nyáron voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám? Nyáron voltunk balatonon a családdal és lementem a parkba és találkoztam egy fiúval oda is jött hozzám csak német volt. Megkérdezte a nevem én megmondtam neki. Láccott rajta hogy teccek neki de nem értettem mit mondott.

Figyelt kérdés
Aztán mennie kellett sajnos de annyira szeretnék mégegyszer beszélni vele csak nem tudom hogy hogyan lehetne! Van esély rá hogy megkeres facen vagy stb?

2013. jan. 10. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugye ez most vicc?
2013. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megkérdezte, hogy valamelyik hely merre van.:D Kb. ezért szoktak odamenni külföldiek a magyarokhoz.
2013. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Nem beszélsz németül, nem is értetted, hogy mit mondott, a nevét sem tudod...

Mégis, hogy találnád meg????

2013. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha meg akart volna keresni, nem gondolod, hogy már megtette volna? jézusom...meg ha nem is érted mit mond, akkor hogy akarsz vele beszélgetni? google translate vagy mi? szerintem verd ki a fejedből...
2013. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, ne szórakozz! Ilyen buta még ott sincs, ahol pottyantós WC-t van.
2013. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
január van....
2013. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést nem én írtam ki! Mivel törölni nem lehet kérlek ne foglalkozzatok vele!
2013. jan. 11. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemet pasik helyesek :) nekemis volt jo par a balatonon..

Azok a szep regi idok.

Facebookon vannak csoportok ungarn 2012

Siofok 2012 ha mazlid van megtalalod egyik csoportba

2013. febr. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!