Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok csalódást okozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok csalódást okozni?

Figyelt kérdés

sziasztok, van egy srác neten ismertük meg egymást talizni fogunk, és nagyon olyan talit akar hogy összejöjjünk persze a képei alapján nekem is tetszik, de ő mondta hogy tuti szép vagyok, meg vannak képeim amiken hasonlítok magamra, de a lesi képeken borzasztó vagyok, de vannak képek amiken szép vagyok, de a szembőli kép hát kb olyasmi vagyok élőben is, gondolom vagyis ahogy a tükör mutatja.. csak félek hogy csalódnifog:(

17L


2013. jan. 10. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem te fogsz csalódni..
2013. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miért gondolod?:o am ha rákérdez ilyen fiús dolgokra én utaltam rá h nemvolt pasimh talizgattam de nem jött össze.. de nem csókolóztam és ha rákérdez megmondjam az igazat?
2013. jan. 10. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
ha tetszel neki a képeken (és reális a akép9 akkor ezzel nem lesz gond, vioszont az lehet hogy ugy összességében vagy belsőleg mégsem fogsz tetszeni neki vagy ö te neked. Ez csak a személyes tali után döl el.
2013. jan. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen mondd az igazat. Mi értelme már az elején hazudozni?
2013. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!