Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem túl nyálas hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem túl nyálas hozzáállás?

Figyelt kérdés

Igazság szerint sosem voltam a hosszú kapcsolatok híve.


Elég jó adottságokkal rendelkezem. Sportolok, egyetemre járok, a humorom is jó, ezért eddig nem is igazán mentem bele komoly kapcsolatokba. Azért nem, mert nem éreztem különösebben szükségét annak, hogy olyannal legyek, aki nem passzol mellém.


Viszont nemrégiben megismertem egy lányt, aki külsőre és belsőre is tökéletes. Értelmes, okos, lehet vele beszélgetni, stb.


A probléma az, hogy úgy gondolom, hogy túl nyálas vagyok.


Szeretek főzni, így szoktam neki ilyen-olyan kajákat csinálni. Mindig meglepem valami aprósággal, aminek tudom, hogy örülne (csokival; aptóságokkal).

Mivel szeretek hangszeren játszani, így néha még játszom is neki néhány számot, sőt néha még rajzolok is neki.


Viszont úgy érzem, hogy ez túl sok és nem túl férfias hozzáállás. Félek, hogy emiatt esetleg nem tart elég keménynek hosszútávon. Igazság szerint nincsen ebben tapasztalatom, mert eddig mindig olyan voltam, aki lesz@rja, hogy más mit gondol vagy érez.


Szerintetek ez elfogadható vagy inkább vegyek vissza?


2013. jan. 11. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

ha normális szolni fog hogy sok. nálam az összes pasi eljátsza a nyálgépet. még az igazi alfahimek is.

rájukszolok és simán leoltom öket ha nem veszel lejjebb akkor el is felejthetsz mert taszit.megadom az esélyt. mindig mondom mi a határ hogy megismerje mit szeretek. nem türök. szolj neki hogy mindenképp szoljon rád ha sok vagy, nem akarod elcseszni.ennyi:)

2013. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nagyon vegyél vissza!!! Ezek kellemetlenek egy olyan lány számára aki önálló és az lesz a vége hogy megfullad. Rajzolsz neki? Mi vagy te kislány?

Figyelj a főzés oké,az hogy játszol neki... hát nálam má az sem túl jó de elfogadható... a rajolást hagyd el!!!

2013. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

elsö vagyok

ugyan már. a rajzolás szerintem tök jo. jo nyilván ha értelmes. mert a cuki szivecskés firkák az oké ne de ha szépen rajzolsz akkor én örülnék ilyeneknek,de lehet azért mert én is rajzolok.

2013. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kint van a falamon egy csomó rajz amiket a barátomtól kaptam még régen. Én imádtam tőle rajzokat kapni. A főzés is király, egyszer kétszer főleg alkalmakkor. Inkább korlátozd le , szülinapra, vagy ilyesmi. De szerintem meg is kérdezheted viccesen hogy nem idegesíti-e.
2013. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyénfüggő. Látod, itt két válaszolónak az agyára mennél, nekem meg pont, hogy tetszene, hacsak nem minden másnap kapok tőled valami rajzot, meg effélét. Néha-néha okés, ritkán, hogy a meglepetés és a ritkasága is széppé tegye a gesztust, de nem túl gyakran. Úgy igenis tetszene, és nem tartanám soknak. :)
2013. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél vissza! Szeresd Őt! Szeresd úgy, amilyen vagy!
2013. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már együtt vagytok? Mert nem mindegy.

Ha főzöl és játszol neki valamit az teljesen oké (persze csak ha szereti), de szerintem nem kell mindig meglepni.

Egyrészt felesleges, másrészt úgy fogja érezni hogy ezt neki is kéne. Nem jó ha azért adsz vkinek vmit, mert kötelező vagy mert máskor is szoktál. Nem azt mondom, hogy csak különleges alkalmakkor lehet ajándékozni, de nem kell gyakran. Nem csak ezzel kell kimutatni hogy fontos neked.

A rajzról meg annyit, hogy ha tényleg szépen rajzolsz akkor nem gáz.

Ha te ilyen vagy és a lányt ez zavarja(bár nem tudom hogy miért zavarná) akkor talán nem is ő a megfelelő hozzád. Ne változz meg gyökeresen valaki kedvéért.

Ja és ez nem feltétlenül nyálas. Attól függ hogy amúgy milyen vagy pl amikor beszélgettek.

2013. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez mind mehet, főleg a főzés szimpatikus. Csak ne legyél túl érzelgős, fojtogató. A kedvesség rendben van. Viszont ne "nyáladz", az csak a szintén túl érzelmes lányoknak jön be (szerintem).


Én például nem vagyok túl érzelmes lány, bár tudok szeretni, de ha fontos nekem valaki se "mászom" rá és nem mondom el neki heti 120 alkalommal, hogy ő életem értelme, stb...


Szerintem érted: velem rosszul jönne ki, aki így tesz, mert feleslegesnek tartanám, sőt, egy ponton túl nem is érteném. Számíthassunk egymásra, ez a lényeg. Amiket írsz, azzal viszont nincs gond. Főzés? Tök jó! A rajzolás is. Lehet ilyen apróságoknak örülni. :)

2013. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, 4 hónapja vagyunk együtt vele tök más minden. De megpróbálok akkor visszább venni.

2013. jan. 12. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!