Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mind tényleg ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mind tényleg ezért szoktatok rövid szoknyát hordani, vagy ez a hozzáállás csak ritkán fordul elő? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezt egy lány írta nekem ezzel a témával kapcsolatban és meglepődnék, ha minden lány így gondolkodna:


"Kár ezen rágódni, nyugodtan bámuld csak. Én is szoktam rövidet hordani és direkt bosszantónak találom, ha nem bámulnak meg benne, pont ez a lényeg. Persze még játék is, ha úgy viselkedek, hogy látható legyen a bugyim is, akkor azt is szeretném ha néznék. Otthon még tükör előtt is elpróbálom, hogy biztos legyek benne és amikor bámulnak akkor úgy teszek, mintha nem venném észre, ha megjegyzést tesznek, akkor pedig úgy "megijedek" mint egy szende szűz."


2012. dec. 26. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem az ritka, hogy vki direkt mutogatja a bugyiját.

Viszont tény, hogy a nők azért öltöznek fel csinosan/kirívóan, hogy megnézzék őket. Legyen az egy miniszoknya vagy egy mellkidobós felső. Nyilván ha az ember nem akarná, hogy nézzék, akkor nem azt venné fel.

Persze nyáron lehetséges, hogy nem magát akarja mutogatni, csak melege van. De azért akkor is lehetne olyan ruhát találni, amiből nincs kint mindene, mégis szellős.

2012. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
hmm rossz kislány...:P
2012. dec. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Aki írta egy utcasarki.... ennyi:)
2012. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, ezért szokták, de a legtöbben tagadják, sőt még játsszák a felháborodottat, ha megbámulják őket.
2012. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem így állok hozzá. :D Azért szoktam felvenni rövid szoknyát, mert jól érzem magam benne, tetszik nekem az adott ruhadarab, és éppen úgy érzem, hogy jól áll rajtam. Nem annyira érdekel, hogy bámulnak-e, sőt, ha épp elkalandozom a gondolataimban, vagy elmerülök egy beszélgetésben, akkor észre sem veszem, hogy néznek, volt olyan, hogy az szólt, aki velem volt, hogy "júj de bámul téged az a srác/pasi" .

Arra pedig szoktam ügyelni, hogy bugyit azért ne villantsak, mert szerintem az már elég ízléstelen.

2012. dec. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kiskosztümöt, aminek mini a szoknyája. Nem látszik ki a bugyim, mint ahogy az előttem író mondta, de egy szép harisnyával igenis szeretem, ha tetszem a férfiaknak. Persze egy szép szövetnadrággal ugyan úgy elkápráztathatom a fiúkat, sőt egy szép magassarkú körömcipő még növeli is az egyébként is hosszabb lábam. A rövid szoknya azért bizton tudom, hogy vonzza a tekinteteket. És nem tagadom tetszik nekem.
2012. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn amikor sok önbizalmam van szivesen hordok olyan ruhát amiben nagyon jól nézek ki mások szerint. Èlvezem ha tetszem a körülöttem levőknek és jólesik naaa. Ez az igazság. !
2012. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!