Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír sok ember ilyet bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír sok ember ilyet bele a kérdésébe ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Már sokszor találkoztam a "Help me!", "S.O.S.", "Segitsetek léccy" furmányoságokkal, általában hosszan elnyújtva, beragadt Caps Lockal. Én ezt kb azzal egyeztetem ezt össze mint: "Brékó, brékó itt Johnson beszél van egy lány szerintetek lehet nála esélyem?"


Az ilyen "kiáltásokkal" mit akarnak elérni? Ezzel több/jobb válasz fog érkezni? Nem értem...


Sárky


2009. aug. 28. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Ezt inkább az egyebekben, vagy a nyelv-nél kellett volna feltenned.
2009. aug. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanúgy értelmetlen baromság, mint anonim oldalon aláírni..
2009. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Előzőnél a pont.
2009. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Valószínű azért, mert abban bíznak, így több ember figyel fel a kérdésükre. Amúgy tényleg. Miért írsz alá állandóan egy anonim oldalon?
2009. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha ő publikusnak érzi a nevét mért ne írhatná. Azt akarják vele kifejezni hogy nagyon fontos hogy választ kapjanak.
2009. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha publikusnak érezné a nevét, nem azt írná ki, hogy Sárky, hanem pl: Kis Pista.
2009. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemmindegyazneked?:D

Amúgy meg tényleg szerintem is azért, mert így többen odafigyelnek a kérdésre és nem görgetnek el rajta, meg megnézik, mert kíváncsiak.

2009. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Engem az érdekel, de baromira, hogy mi a jó fenéért kell odaírni, hogy BŐVEBBEN LENT........... Basss.zki, ha normálisan fel tudnának rakni egy kérdést, akkor nem kéne 20 oldalban kifejteni, hanem csak az kattint rá, aki el is AKARJA olvasni és TUD is segíteni.

Áááááá.


Egyetértek Veled egyébként teljesen.

2009. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!