Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A terhességi tesztre csak pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi tesztre csak pár csepp vizelet kell ugy-e?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, hogy nem kell teljesen az egész reggeli vizeletet ráengedni, elég, ha csak az első pár csorintás rá megy.


Ugy-e?

Előre is köszönöm a válaszokat !



2013. jan. 12. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót...
2013. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Minimum Balaton..
2013. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert olyan nehez normalis valaszt irni, vagy akkor inkabb semmit.. :(
2013. jan. 12. 08:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Tesztfüggő. Van amire csak csepegtetni kell, van amire rá kell pisilni, vagy belemártani a pisibe. Leírásában ott van.
2013. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ertem, hat nekem azt irta ra kell pisilni. Remelem rendben lesz a dolog, koszonom! :)
2013. jan. 12. 09:05
 6/11 -=Koldus=- ***** válasza:
Ugy-e? Ez milyen szó?
2013. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Határozószó, Eredet [ugye < középmagyar: úgy-e (úgy van-e) < úgy + -e (kérdőszó)]


Egyetértés, együttműködés elvárását jelzi; remélem; igaz, hogy.


Ugye neked is tetszik? Most ráérsz, ugye?



2. Kifogást, mentséget vezet be.


Ugye itt vannak az állatok, miattuk nem tudok utazgatni. Mert ugye sokan voltak, így nem tudtam mindenre figyelni.



3. Tény hangsúlyozását jelzi; állítás valósságának elismerését követeli; bizonyítottan igaz; úgy van-e.


Na ugye: nem is volt olyan nehéz! Ugye, hogy meg tudtad csinálni!


;) Remélem kicsit felvilagositottalak, legalább :)

2013. jan. 12. 10:24
 8/11 anonim ***** válasza:
De minek írtál hozzá kötőjelet?Tök felesleges ebben a szövegkörnyezetben.
2013. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mert ahol en lakom, itt igy hasznaljuk mindig.


Ez olyan mint nalatok az a Bea mi sosem rakunk a nevek ele "a" betut nalunk ez helytelen. vagy az Andras igy sem hasznaljuk, ez is szinten helytelen, nalunk siman Eniko Magdi semmi nincs ele rakva :)

2013. jan. 12. 11:29
 10/11 anonim ***** válasza:

A névelő személynevek előtt országszerte helytelen, csak néha csúszik be megszokásból. Én a fővárosban élek, mégsem beszélek így, na erre varrj gombot.:D

Az eredeti kérdésedre meg már rég érkezett válasz. Eressz rá bőségesen, az a biztos.:D

2013. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!