Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen ez a test?

Figyelt kérdés

[link]


Hát nem egy kigyúrt testú csávó az igaz. Azért kérdezem, mert hazánkban nagyon divatba jött a gyúrás, már csajoktól is hallom, hogy gyúrnak, meg, hogy kondizni kötelezően ajánlott. Lassan már az öreg mamák, és papák és sézt gyúrva fogják kérni, hogy add át a helyedet a buszon.:D


2013. jan. 12. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélsz, a legtöbb ember meg sem engedheti magának itthon. De igen,nem árt ha mozogsz és csinálsz valamit.

Én, mint kondis azt mondom hogy jó. A csajok buknak erre.

2013. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te mint kondis azt mondod, hogy jó a kondizás, vagy a képen szereplő fiatal ember teste a jó?
2013. jan. 12. 10:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Profi kondisok javítsanak ki, de a képen látható test nem akkora munka, mint amennyire tökéletesnek tűnik:D Amiben a képen látható fiatalembernek szerencséje volt/van, az az, hogy nincs rajta zsír. Vannak ilyen szerencsések. A melle-hasa-háta jó, de szerintem a pl válla nem annyira. Én ennél jobban fogok kinézni nemsokára :D. Az, hogy drága-e, az mindig relatív. Én 5ezerért járok havonta. Csak a gyúrást mindenki a vagyonokért kapható tápkiegekkel köti össze, holott azok nélkül is lehet eredményeket elérni. Olyat, mint a képen van, olyat meg pláne.
2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, semmi bajom egy ilyen testtel.
2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek az ennél izmosabb srácok is, de az ő teste is tetszik nagyon-nagyon.19/L
2013. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön. Nem kell egy agyon gyúrt pasi. De a mondjuk ha ilyen hasa van... hát ezzel a kinézettel megnyert. Már csak a belsőjét kellene megismernem.


17L

2013. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ezzel a testtel semmi baj :) nekem mondjuk nem is jonnek be azok a pasik, akik nagyon izmosak.. Elég, ha sportos és ilyen a teste mint a képen :)

Csak a mai világban sok olyan pasi van aki "elvárja" hogy a csajokon ne legyen felesleges kiló, szép vékony legyen, nagy mellekkel.. kerek popsi, szép lábak....

Akkor persze hogy a csajok is "elvárják" hogy egy pasi sportos legyen... De mondom, szerintem a képen láthatóval nincs semmi gond..

2013. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2013. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Semmi gond nincs azzal, hogy elvárják a csajok, hogy egy pasi sportos legyen.

Én nem akarok kigyúrt lenni, még akkor sem ha magas vagyok, ehhez testre gondoltam, mint ami a srácnak van.

2013. jan. 12. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!