Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolnak rosszra szüleim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolnak rosszra szüleim?

Figyelt kérdés

16 éves leszek pár nap mulva:) majd szeretném hogy ittaludjon a barátom (18 éves)

de anyááék azt mondták hogy 18 éves korom előtt itt nem aludhat. rögtön arra gondolnak hogy AZ megtörténne. pEdig nem is volt még ilyenről szó közöttünk :( nem szeretnénk még semmi ilyet csak hagy aludjon itt :) és még 2 év nagyon sok idő, addig nem tudok várni. olyan jó lenne mellette elaludni :) mit tegyek? vagy hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet?:)



2013. jan. 12. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert 16-18 évesen ők is rommá kúrták volna egymást hasonló helyzetben.
2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nálad alszik tuti dugni fogtok az 100 %. És ezt a szüleid tudják nagyon jól
2013. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha ott alszik,az nem azt jelenti,hogy le is fognak feküdni:) Mondd meg a szüleidnek,hogy szó sincs ilyensmiről,csak szeretnéd ha nálatok aludna,ennyi.:)

Sok Sikert! :)

2013. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk együtt :) és neem ősem olyan és én sem :) csak ezt a szüleim nem értik meg:/
2013. jan. 12. 22:07
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

A szülők nem olyan hülyék ám. Tudják jól, hogy nem csak este lehet szexelni. Nem ez a probléma.

Én azért nem engedném a lányomnak, hogy 16 évesen itt aludjon a barátja, mert még korai. Nem a szex, nem az együtt alvás, hanem az, hogy felhoz valakit, aki itt eszik, itt fürdik, itt alszik. Amivel nem is lenne gond, csak aztán majd jön a következő pasi, aztán az azutáni és így tovább. Márpedig 16 éves vagy, még hosszú út áll előtted, még lesz egy pár barátod, hiába hiszed úgy, hogy "de vele maradok örökre". Én nem akarom, hogy a lányom minden héten, hónapban, vagy akár csak évben is más pasit hozzon fel. Meg amúgy is. Kerülgessük egymást a fürdőben egy (számomra) kisfiúval? Még ha én valahogyan el is nézném, a férjem biztos nem.

2013. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na az már valami,ha már ilyen hamar azt akarod,hogy együtt aludjatok...Amúgy meg jobb,ha biztosra mennek a szülők szerintem.
2013. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6. válaszolóval értek egyet! Pontosan ezért nem engedik! Ott a pont!
2013. jan. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy nyitva lesz az ajto es benezhetnek. Aztan rendesen viselkedjetek. Ja vagy mondd h szulinapra azt szeretned kerni, hogy egyutt aludjatok. Amugy milyert nem alszol nalla te? En 19 eves lany vagyok, van egy bevallt trukkom amit regebben rengetegszer alkalmaztam: azt mondtam a szuleimnek, hogy egyik baratnomnel alszok es kozpen pedig a fiumnal aludtam. Egesz egyszeru. A baratno meg persze falazott, de nalla is olyan gyakran aludtam, hogy mar fel se hivtak. Sok sikert! :)
2013. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked sincs lányod utolsó! Majd ha lesz megérted, hogy ez a legnagyobb hülyeség amit tanácsolhatsz. Csak ne legyél majd felháborodva, hogy a gyereked hazudik neked, ahogy te is tetted anno anyáddal!
2013. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!