Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek hogy beleszerettetek egy nagyon jó barátotokba?

Figyelt kérdés
Mi történt ? Mi lett a vége? Hogy lehet egy ilyen helyzetet kezelni?
2013. jan. 13. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen és azóta együtt vagyunk.(3 éve)

Nálunk ez bulikon kezdődött, hogy mindig beszélgetni akart velem, ha nem voltam ott akkor felhívott, és egy idő után elmondta nekem hogy mi is van.(Nekem is tetszett már régebb óta, de én úgy voltam vele hogy ha ő nem közeledik én se fogok. Meg mi lesz akkor ha esetlegesen szétmegyünk... akkor széthullik az a társaság amiben vagyunk? meg ilyen kérdéseket megbeszéltük és azóta együtt vagyunk.)

2013. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, több mint 3 éve vagyunk együtt.

Sokat beszélgettünk, sétáltunk egy időben. Sok hülyeséget csináltunk együtt. Aztán rájöttem, hogy mint pasi sem egy utolsó. Nekem maga volt a főnyeremény. És hát azóta is együtt vagyunk egy harmonikus párkapcsolatban.

2013. jan. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva volt: kapcsolatban, volt egy rész, amiben kialakult még plusz a barátság, a férfi-nő kapcsolaton kívül.
2013. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kétszer is jártam már így:) Az egyikből kapcsolat lett, a másik "barátság",még jelenleg is tart.
2013. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!