Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy beleszerettetek valakinek a hangjába?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Természetesen úgy gondolom, hogy előtte még sosem láttátok az illetőt, csak a hangját hallottátok. Megesett már ez valakivel?Hogyan?(telefonon, tv-ben, rádióban, stb...) Miután láttátok teljes valójában csalódtatok, vagy továbbra is pozitív vélemény volt a személyről?

Nyilván, ha valakivel még nem történt ilyen dolog az ne írjon.

Légyszi értelmes válaszokat, előre is köszönöm.


2012. szept. 8. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:

de történt ám :D na basszus ennek a pasinak a hangja valami eszméletlen..ilyen gyönyörű búgó férfias hangot én még az életembe nem hallottam.Oda vagyok érte:))


http://www.youtube.com/watch?v=rMtG4hTfWsE


http://www.youtube.com/watch?v=cJPO-fB2ILs

2012. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen:D Tom Kaulitz hangja nagyon tetszik, de a jelleme már annyira nem:DD
2012. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát szerelmes nem lettem a hangjába, de olyan úúúb*zmeg érzésem volt tőle. Viszont ez nagyon régen volt, és az illetővel sosem találkoztam. Telefonos ügyintéző volt és nagy mérgemben hívtam fel, valamit nem tudtam megcsinálni :DD

2012. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és Hamvas Dánielbe, egy anime szinkronjaként hallottam először a hangját:DD
2012. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első vagyok


ja és nem csalódtam miután megláttam:) Helyes is de durván <33 azóta esküszöm szerelmes vagyok :D:D


/amúgy rádióban hallottam a Hollywood Hills dalukat/

2012. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem is most először volt ilyen,előtte nem is értettem,milyen lehet.nagyon durván megtetszett a hangja,(John Newmann: Love me again)de mikor megláttam,hogy néz ki...hát az valami olyan ronda (szerintem) de a hangja pótolja ezt... <3
2013. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Jorge Blanco hangjában vagyok szerelmes. Egyszerűen megbabonáz.
2016. dec. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!