Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FÉRFIAK! Mit vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FÉRFIAK! Mit vártok el egy nőtől? Milyen legyen, mennyire tapadjon vagy ne, szex mennyisége, higiénia, család, stb. Tehát! Hogyan választotok párt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 01:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

mennyire tapadjon: közepesen

szex mennyiség: amennyit az ura igényel

higiénia: azért fürödjön is...

család: bővebben?

2010. máj. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Ne másszon rám, hagyjon teret. Szex amennyi jólesik, a lényeg, hogy ne nekem kelljen állandóan kezdeményezni. Higiénia alap, ezt nem értem minek kell megkérdezni. Ne legyen gyereke. És egészítse ki az életem, tehát segítsen apróságokban (hozzon kávét/sört, vegyen fogkrémet stb.)
2010. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Nézzen ki jól,jól főzzön,kussoljon,jó legyen az ágyban,szűz legyen,azt csinálja ,amit én akarok.
2010. máj. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
vegyem mindig sört, és legyen mindig behűtve, alapszabály
2010. máj. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha a barátnőm ott van mellettem, szóval tapadhat,de nagy ritkán nekem is kell a saját tér. De ezzel mindenki így van. Higiéniát nem hiszem, hogy külön meg kell említeni egy nőnél. Családot meg idővel mindenki szeretne, és engem se zavarna 1-2 gyerek :D

A szex mennyisége meg változó. Inkább erre én is azt mondanám, hogy ő is akarja a szexet ne mindig én kezdeményezzem azt, hogy az ágyban kössünk ki.

2010. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 0688 ***** válasza:
66%

mennyire tapadjon: hát úgy néha nagyon de ha látja rajtam h most nem akkor haggyon békén

szex: amennyit szeretnék

higénia: ne fürgyéé le:D neeem hát azért legyen ápolt...

nelegyen gyereke...

meg a szülei ne utáljanak:D

2010. máj. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szeressen.

szeressen ahogy vagyok

2010. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én is erre vágytam, de az exem szerint tapadós voltam, nem fogadtam el a családját (ez így azért nem teljesen igaz, de már mind1) és az elején közöltem vele a szexuális igényeim,szokásaim...
2010. máj. 3. 21:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tapadjon!!!
2010. máj. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Erre csak aszt mondom, hogy tapadhat, de kis tér azért kell, a szexel kapcsoéatban amennyi jól esik, mindig hozzon sört :D. Hát higénia alap. Hát hogy gyerek? Házasság után max... XD
2010. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!