Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg annyira hihetetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira hihetetlen, hogy bele lehet szeretni egy sokkal idősebb emberbe minden érdek nélkül?

Figyelt kérdés
Írtam ki a témában kérdéseket párszor, és nagyrészt oltásokat kaptam. Nem is akármilyeneket...

2013. jan. 13. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, tudjuk


32 éves vagy, a pasi 63 éves, a munkatársad


miben segíthetünk?

2013. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is van ilyen ismerősöm. Az unokája idősebb a fiánál. És nem gazdag az öreg, de intelligens, művelt. Csak hát hosszútávon kérdéses.
2013. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem a munkatársam.
2013. jan. 13. 20:13
 4/10 anonim ***** válasza:

a kérdés továbbra is kérdés: miben segíthetünk?


velem miért nem fekszel le? egykorúak vagyunk.

2013. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
de azért biztos gazdag, úgy ráadásképpen :D
2013. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy pont hússzal idősebbe vagyok szerelmes,úgyhogy biztos bele lehet szeretni! Csak sajnos szerintem ő nem szerelmes belém.
2013. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 15 évvel idősebb alacsony, pocakos, szegény pasiba voltam szerelmes egyszer. Úgyhogy nekem nem hihetetlen, hogy jó pár év korkülönbség nem számít bizonyos esetekben. Meg az érdek sem.
2013. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem hihetetlen, sosem vonzottak az idősebb pasik, viszont senkit nem ítélek el miatta ha neki az a jó tegye, azt viszont nem szeretem mikor házas emberekkel is kikezdenek mitha a gyűrű ott se lenne...

24/L

2013. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20:25 És ő tudta ezt? Adtad neki jelét?
2013. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze,hogy adtam.
2013. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!