Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy dús gazgad idősebb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dús gazgad idősebb férfi és egy hozzá képest nagyon fiatal dekoratív nő között olyan hihetetlen hogy igaz szerelem legyen, nem pedig érdekkapcsolat?!?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában az arány az érdek felé tolódik...de nem lehetetlen. De az emberek tele vannak sztereotipiákkal..ezen túl kell lépni. Kit érdekelne ki mit mond?
2011. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen, hihetetlen.
2011. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktalan, elég valószinütlen, de nem hihetetlen.

De ha az illetök komolyan gondolják, akkor nem foglalkoznak mások véleményével.

2011. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát George Cloonyval nem elképzelhetetlen, de még Sean Coneryvel se.
2011. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát persze! Az én férjem 89 éves, impotens, és dúsgazdag!

Imádjuk egymást! Tökéletes kapcsolat! De nehogy azt higgyétek buta plázacica vagyok. Iskolázott egyszerű, csinos nő vagyok.

A férjem mindent megad nekem és én is neki sok szeretet!


26N

2011. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
*szeretetet :)
2011. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
igen, hihetetlen!
2011. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
hát a külvilág számára sajnos ez mindig csak érdekkapcsolatnak fog tűnni. de az, hogy ez mennyire őszinte, az csak rajtatok múlik! de sok vád fog érni, az biztos...
2011. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Csak annyira hihetetlen mint egy fiatal, dúsgazdag, dekoratív nő és egy hozzá képest nagyon idős férfi közötti igaz szerelem!

Vagyis mindennapos, normális dolog.

2012. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
na nekem nem kell a csoffadt pénisz, lesz.rom h AUDIja, pénze van.. 24 éves vagyok, nekem nem apa-nagypapi pótlék kell hanem velem egykorú pasi.... jó persze legyen munkája, de nem azért h eltartson engem (munkám nekem is van) hanem h magát fent tudja tartani!4 Nem kell nekem arany meg mittomémi
2013. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!