Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miben nyilvánul meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miben nyilvánul meg az, ha egy lány/nő gyerekes? És ez meddig elviselhető? Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés
2009. aug. 29. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarja bekapni a legyet ;D
2009. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle megnyilvánulása lehet. A lényeg, hogy olyan szituációkban, ahol felnőttként kellene viselkedni, nem képes rá. Mondjuk amikor döntést kellene hozni, gyermeki hozzáállást tanúsít. Pl. el akartok menni valahova, meg venni is akartok valamit, de nincs pénzetek mindkettőre. Ilyenkor egy felnőtt számba veszi a lehetőségeit és dönt. Ha tényleg nincs lehetőség mindkettőre, akkor az egyik mellett. A gyerek ellenben durcás lesz, nem tud dönteni, besértődik, hogy miért ilyen ez az élet stb.


De ez csak egyetlen példa, ami most jutott eszembe. Sok felnőtt viselkedik bizonyos helyzetekben gyerekként. Ez nem baj, a természetes viselkedés része. (Játékban, sportban...) Ha azonban ez akadályozza a természetes napi életvitelüket, az komoly gond lehet.


(41F)

2009. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy lány vagyok, de szerintem a viselkedésén egyértelműen látszik! Nem mindegy hogy az első vitánál önfejű hisztizés után befordul a sarokba és nem szól a másikhoz még 2 napon keresztül, vagy értelmesen ép érvekkel próbálja megbeszélni a problémát. Én néha nagyon gyerekes tudok lenni, de nem olyan értelemben ahogy leírtam, hanem ha elmegyünk valahova állandóan mehetnékem van, legszívesebben mindent kipróbálnék, de egyszer talán ezt is kinövöm =) 17/L
2009. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
elkezd nőni a hasa... és ez maximum 9 hónapig viselhető el ;)
2009. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kortól függ. Valószínű ezt a párod mondta neked és ezért kérded. Szerintem menj el egy általános iskolához, vagy ovihoz, vagy játszótérre és figyeld meg a kislányok viselkedését. Persze ne magad menj, mert a mai világban már mindenki pedónak számít ilyen környezetben. Hívd el egy barátnődet is.

Egy fiús apuka. :D

2009. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!