Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag az ázsiai (főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gallits Gábor Csaba kérdése:

Állítólag az ázsiai (főleg Japánból jövő) óvszerek a méreteik miatt nem terjedtek el Európában, Magyarországon sem, de ezt nem értem, ezek szerint a miénk nagyobb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki bízik még a kínai cuccokban? :D
2013. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
közismert, hogy a távol-keletiek pénisze kisebb az európaiakénál, a négereké pedig nagyobb az európaiakénál.
2013. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
A miénk jóval nagyobb. A japcsi átlag 10-11 cm körül van, a magyar átlag pedig 17
2013. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat és nem akarok senkit se megsérteni :-).
2013. jan. 13. 23:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: tévedsz, ott is vannak nagyobbal megáldott emberek, tapasztalat.

Az én párom japán, mi amikor járunk kinn, ott szoktunk venni, és azt használjuk, mivel az ottani óvszerek sokkal vékonyabbak és tartósabbak mint az itteniek.

2013. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az átlag fogalmának értelmezésével gondja vannak egyeseknek
2013. jan. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Igen,nekünk lenní nágy,hátálás pénísz.
2013. jan. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5.!

Igen, átlag. Ez nem azt jelenti, hogy kőbe van vésve, hogy mindenkinek 10 centis a pöpöse, de tény, hogy a férfiak java része nem jár nagy bottal.

2013. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem az átlag fogalmát nem ismerem, hanem szerintem ez csak egy sztereotipia, főleg a japánok esetében, ugyanis ott magasságban is teljesen átlagos a 170 cm és afelett férfiak esetében.
2013. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
5. vagyok. mindegy, látom mindenki azzal van elfoglalva, hogy mi az hogy átlag. Csak azt akartam kihozni az előbb, hogy nem azért nem árulják Mo.-n, mert kisebbek az óvszerek, hanem gondolom problémás onnan behozni, meg Japán nem importra gyártja ezeket a termékeket ennyi. Nincs köze ahhoz, hogy kinek nagy kinek kicsi.
2013. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!