Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normálisan érzek? Vagy valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisan érzek? Vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
14 éves avgyok és egy nem mindennapi dolgot szeretnék. Egy kisbabát, együtt vagyok azzal akit az életemnél is jobban szeretek és ő is engem tudom h ez hihetetlen meg sokan hülyeségnek találjátok de biztosra tudom hogy ő vele fogok össze házasodni és az egész életem leélni!tudom hogy megkell várnom legalább a 20 éves kort hogy elfogadható legyen hogy kisbabám lessz de olyan nehéz kivárni! de kivárom ^^ szval senki se ítéljen el e miatt ,nem vagyok buta tudom hogy még nincs itt az ideje!

2013. jan. 14. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés?
2013. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legyek őszinte? Én is álmodtam 14évesen gyerekről, mert elég komolynak éreztem már akkor is magam, de mégis tudtam, hogy gyermek vagyok én is. Azóta 22 éves vagyok, nem egy férfire mondtam, hogy ő lesz az igazi. Azóta sincs gyerekem és nem is kell.

Fel kell hozzá nőni és kell, hogy meglegyen az anyagi háttér!

2013. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20 évesen sincs itt az ideje. én 20f vagyok. Ez nagyon kevés még. Alig éltem. Ilyen korban mennek a fiatalok bulizni, kiélni magukat, csinálni ezer meg ezer hülyeséget. Ha most lenne egy gyerekem történetesen az az egész fiatalságomat gallyra vágná.
2013. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 éves vagy,pár év múlva talán megjön az eszed!
2013. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!