Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szerettek a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szerettek a pasitokkal azután smárolni miután kinyalt titeket?

Figyelt kérdés
Mert én személy szerint imádok! :) :D
2013. jan. 14. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajom a szituval.
2013. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg nem volt senkim, de nem hiszem, hogy undorodnek ettol. A csok mindig jol esik, nem?(ha attol kapod, akit szeretsz:-P)

18/l

2013. jan. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A csóknak nálunk nincs köze ilyen dolgokhoz. Ugyanúgy szoktunk azután is csókolózni, hogy mondjuk én elégítettem ki orálisan.. Szóval mi abszolút nem undorodunk az ilyenektől. De szerintem ez az orális szexet kedvelő párokra nagyrészt igaz.

18/L

2013. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!