Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csík szájjal lehet normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csík szájjal lehet normálisan smárolni?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony, egyenes szám van, szinte csak egy csík. Még nem csókolóztam, de most elgondolkodtam rajta, hogy nem lehet az rossz a partneremnek ha olyan nyomi szájat szopogat? fiú vagyok.
2012. nov. 18. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet
2012. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem... akaszd fel magad! :(


Persze, hogy lehet, te kis buta! :DDD

2012. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj de édes, persze hogy lehet!:) Nem az számít,h milyen a száj, hanem a technika a lényeg!:D
2012. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát smárolhatsz úgyis ahogy az eszkimóiak szoktak. Ők nem a szájukat és nyelvüket használják hanem az orrukat dörzsölik össze. Minél jobban és hosszabb ideig dörzsölik az orrukat egymáshoz, annál hevesebb a smárolás.

Amúgy megy nem a száj külső kinézetén múlik egy jó csókolózás, hanem a megfelelő nyelvtechnikán. A gond akkor lenne ha nyelv nélkül születtél vagy kivágták a nyelvedet. Ebben az esetben marad az orrod.

2012. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!