Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy azt szeretném hogy az arcomra élvezzen?

Figyelt kérdés

Neki valahogy alap dolog hogy mindig szájba,de én szeretnék már kipróbálni valami újat,de nem akarom hogy perverznek nézzen. Olyan vulgárisnak hatna ha azt mondanám "élvezz az arcomra!!!" vagy nem tudom kicsit kellemetlennek érezném a dolgot. 4 hónapja vagyunk együtt de nem igazán beszélünk ilyenekről,ezért is félek elő állni effajta kívánsággal.

18/L


2013. jan. 14. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
miért lenne vulgáris. ha pedig mindig a szádba élvez, kapd el a monyát amikor elélvez és irányítsd az arcodra
2013. jan. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

De ebben mi a perverz?Szopás előtt megkérdezed,hogy mi lenne ha kipróbálnátok valami újat.Ő rákérdezne,hogy mire.Te meg elmondanád,hogy esetleg az arcodra élvezhetne.

Hidd el,nem fog ellenkezni.

2013. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 sokkérdés-,- ***** válasza:
szerintem lazán mondd meg neki h most inkább ezt probálnád ki neki nem baj igyis-ugyis élvezi :D
2013. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

amikor érzed, hogy már majdnem elélvez, folytasd kézzel és mehet az arcodra :-)

a másik lehetőség, hogy megmondod neki, hogy szeretnéd kipróbálni az arcpakolást :-P

2013. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

furák vagytok, lányok


az nem gond nektek, ha a szátokba spriccelnek, de kimondani 1 mondatot az már olyan komoly gond, hogy több ezer ember segítségét kell kérni hozzá

2013. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen szégyenlős vagy beszélni ilyesmiről, (meg gondolom a barátod is, mivel írtad, hogy nem beszéltek ilyenekről), csináljatok valamilyen szerepjátékot, talán valaki más helyébe lépve szabadabban mertek beszélni a vágyaitokról. (Nálam ez a módszer bevált, először picit nehezemre esett, de azóta már bármikor elmerem mondani, hogy mit szeretnék.)

21L

2013. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nézz fel rá,és mondd azt,hogy Élvezz az arcomra+ ahogy becézed :)


Nem vulgáris ez,hidd el ha ezt kimondod 1 perc múlva elkezdi verni az arcodra és elmegy:)

Meg kell még szoknod,hogy az ágyban ezek nem vulgáris kifejezések,ha ez izgat fel,egy párkapcsolat hozzávalója.

Jó is,hogy van olyan ember az életben akivel lehet úgy mond "malackodni" :P

21/L

2013. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bárcsak az én barátnőmnek is ilyen vágyai lennének :(
2013. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgy mond el ahogy leírtad! Ha vele nem vagy őszinte, akkor kivel leszel?
2013. jan. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szívesen az arcodra verem, nem kell beszélgetni előtte.
2015. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!