Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondtam egyik legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam egyik legjobb barátomnak hogy bi vok! Szerintetek tud úgy gondolni rám mint barátra vagy a kapcsink tönkrement? Reggel mondtam el neki és nem küld üzit meg semmit! Régen 1000 évig udtunk beszélgetni!

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?

én is bi vagyok,amikor elmondtam a legjobb barátnőmnek pár napig ő sem igazán beszélt velem de azóta minden rendben,csak ha pasi vagy akkor lehet hogy a fiúk másképp reagálnak,abban nincs tapasztalatom

19L

2013. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok! :'(
2013. jan. 4. 21:54
 3/11 anonim ***** válasza:

az lehet hogy problémásabb,valahogy nálunk nőknél ezt jobban elfogadják

am nem lehet hogy csak most azt hiszi hogy ez célzás volt,vagy valami hasonló?amikor elmondtad megbeszélted vele?

2013. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ja! :( de kicsit cikinek éreztem! :(
2013. jan. 4. 22:07
 5/11 anonim ***** válasza:

elhiszem,az ilyet nem könnyű megbeszélni,és mint mondtam a nőkkel elfogadóbbak

szerintem ha látja hogy ugyan az az ember vagy egy idő után megemészti a dolgot

2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
remélem! :(
2013. jan. 4. 22:34
 7/11 anonim válasza:
én is fiú vagyok bi és a legjobb haveromnak elmondtam hát egéssz jól fogadta nem hitt nekem az elején de ugyan az a dolog ami volt előtte :D
2013. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát nálunk 1 ilyen eset volt, aztán másnapra mindenki letiltotta a srácot facebookról, meg nem igazán áll vele szóba senki ...


persze a szemébe azt mondták, h ugyan, semmi baj, csak aztán másnap mégis azt látta, hogy hops le van tiltva mindenhonnan


azóta mi a helyzet nálad?

2013. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

semikeh! :D

tök jólvagyunk azóta 3x taliztunk! :D

2013. jan. 7. 20:20
 10/11 anonim ***** válasza:
gratulálunk!:)
2013. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!