Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet észrevenni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet észrevenni, hogy valakinek szilikon melle van?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Pl. ha túl kerek, de a tapintáskor tuti megérzed.
2013. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha nagy,akkor amikor fekszik,akkor is gömbölyű.Ha kicsi,akkor nem biztos hogy észre veszed.De általában nem olyan kicsit raknak be oda.
2013. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

pl.:túl szabályos

háton fekve is szabályos marad

2013. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl kemény a fogása, nekem nagyon nem tetszett, mintha egy labdát fogtam volna.
2013. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Onnan, hogy a műmell kinézetre olyan mint a labda és kemény is. A természetes az tud "mozogni" mert puhább. De viszont van amelyik szép. Pl ez nem csúnya: [link]

A jobb oldali a mű

2013. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tapintás a legbiztosabb módszer, ha ügyes a sebész, és nem túl nagyok az implantátumok, akkor ránézésből ritkán lehet megmondani.

Persze azért sok kirívó példa is van, pl ha nagy, és az alakja már túlontúl tökéletes, vagy éppen valami természetellenes formájúak a keblek...

2013. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem nehéz. Az igazi cicinek enyhén lógósnak kell lennie, meg egyszerüen mell formája van, a nyaka felöli résznél nem domborodik ki, olyan természetes esése van.

A műmellek, főleg az ócskábbik az nagyon elüt a testétől, től kerekded, nagyon feszül rajta a bőr, és ami a legótvarosabb, az ha felhúzod akkor az aljánál két részen ottvan a csúnya nagy vágáshegg. Ha háton fekszik akkor is felfelé áll a két labdacs, az igazi cicik meg kissé oldalra "folynak"

2013. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy mellem van és sajnos a bőröm nem a legjobb a súlya miatt ebből kifolyólag a tartása is más, de semmi pénzért nem kéne szilikon, akármilyen szép is tud az lenni :) Eddig egy pasit sem zavart, hogy lóg egy kicsit. Örülnék én a kisebbnek. Nem értem meg soha azokat a lányokat akik képesek bevállalni egy olyan műtétet...
2013. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!