Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetes, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetes, vagy én vagyok defektes?

Figyelt kérdés
Mondjuk megismerek egy lányt, jól megvagyunk, néha flörtölgetünk, úgy érzem, jó úton haladok. Aztán kiderül, hogy ő nem igazán így gondolja. Attól a pillanattól fogva teljesen elvesztem az érdeklődésem felé minden téren, pedig előtte folyton hiányzott. Én vagyok szarul összeszerelve, vagy ez természetes?

2013. jan. 14. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
nem defektes, de az azért nem jó, hogy teljesen elfelejted.
2013. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy miután rájössz, nem kellesz neki, lelankad az érdeklődésed. Sokkal rosszabb lenne, ha továbbra is csak ő kellene.:)
2013. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fülecsek: nem úgy van az! Még hónapokig rágódom rajta, mit rontottam el, nem hagy ám nyugodni olyan könnyen... Csak egyszerűen ott elszakad valami és már nem tudok vele barátilag beszélgetni.
2013. jan. 14. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
megértem, hogy azt érzed. velem is már volt olyan, úgy éreztem, hogy felesleges tovább úgy csinálni, mintha...
2013. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Attól a pillanattól fogva teljesen elvesztem az érdeklődésem felé minden téren" ?

Na, most akkor hogy?:)


Ám, ha azt mondod, még hónapokig rágódsz rajta... ezzel én is így vagyok. :/ Nem te vagy szarul összeszerelve, ez természetes.

2013. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam meg. Szóval én minden nővel ilyen "mindent, vagy semmit" kapcsolatot építgetek. Gondolom értitek, hogy miről van szó. Rosszul esik, hogy nem lehet semmi, de ha már visszautasított, legyen is rá oka, vége.
2013. jan. 14. 23:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Megbántódsz,és haragudni kezdesz rá emiatt.És a felismerés hogy még sem illetek össze.Szerintem.
2013. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsőre azt hittem, hogy mintha valaki megnyomta volna a delete gombot, mert az végülis előnyös lenne..

De te lennél defektes? Nemhiszem hogy az ön készülékében lenne a hiba. Vagy akkor valami hiba van a gyártósorban, és sok hibás készülék van :D

2013. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én megértelek.Régen én is ezt csináltam.Most eljutottam arra a pontra,hogy nem úgy kezelem a lányokat és nem görcsölök rá erre a pár találásra,hanem arra megyek amerre a folyó visz.
2013. jan. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 SevN ***** válasza:
Szerintem neked nincs kitartásod. Elutasítanak és feladod, már nem érdeklődsz. Ne add fel egyből, így soha nem lesz senkid! Anno édesapám 1 évig udvarolt anyumnak..
2013. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!